Gdzie zaciągnąć kredyt hipoteczny

Wszystko o kredytach na mieszkanie lub dom.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie zaciągnąć kredyt hipoteczny

Postautor: Norbert » 18 wrz 2014, 11:20

Interesuje mnie dobry rachunek brokerski . czy open finance zajmuje się również tego typu zleceniami.
Norbert

Postautor: Cleo » 23 wrz 2014, 11:15

Bardzo dziękuję za odpowiedź. W takim razie umówię się na spotkanie indywidualnie, skoro jest taka możliwość. Pozdrawiam.
Cleo

Postautor: Oferia.net » 29 wrz 2014, 11:59

Poniżej link do najlepszych kredytów mieszkaniowych, hipotecznych oraz rachunków brokerskich ;)
Oferia.net

Postautor: sai » 29 wrz 2014, 21:54

Piotr Szymański pisze:
> Makarska pisze:
> > A takie doradztwo jest drogie??? Orientujecie się ile się płaci?
>
> Szanowny Panie,
>
> doradztwo kredytowe w Open Finance jest bezpłatne.
>
> Pozdrawiam, Piotr Szymański
> Online Ekspert Open Finance

Szanowny Panie,
Z całym szacunkiem ale proszę wyjaśnić jak to bezpłatne? Mam rozumieć, że wasza firma, wszyscy ludzie w niej pracujący przychodzą do pracy bez wynagrodzenia? Prosę wyjaśnić w jaki sposób opłacacie czynsz za swoje lokale (poniekąd w całkiem niezłych miejscach a podejżewam, że nie tanich)? Odpowiadając na te pytania jestem pewien, że nie tylko mnie Pan przekona abym udał się po porade własnie do Państwa, ludzi z pracujących z pasją, dla których najważniejsze jest dobro Klienta. Chociaż skoro doradztwo jest bezpłatne to nie do końca jestem pewien czy Klient to dobre określenie. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.
Miłego dnia życzę.
Sai.
sai

Postautor: Finance Solutions » 01 paź 2014, 12:16

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane kredytem hipotecznym, firmowym czy gotówkowym, którym pomożemy wybrać najkorzystniejsze warunki. Jako grupa doradców finansowych na bieżąco analizujemy sektor bankowy, w związku z tym przygotujemy kilka ofert (wyliczając wszystkie koszty kredytu) oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. W imieniu klienta negocjujemy warunki cenowe (oprocentowanie, prowizja bankowa, ubezpieczenie).

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy:

magdalenazajac.doradca@gmail.com
Finance Solutions

Postautor: Piotr Szymański » 02 paź 2014, 11:14

Szanowna Sai,

naturalnie nasi doradcy finansowi nie pracują w naszej firmie na bezpłatnych stażach :) Wynagrodzenie naszych doradców w żadnym wypadku nie wpływa jednak na warunki kredytu otrzymane przez Klienta. Z tej strony patrząc, a przecież to jest strona, z której spoglądają na nasze usługi Klienci, współpraca z nami jest bezpłatna. Klient nie płaci bowiem za nasze doradztwo (ani bezpośrednio, ani pośrednio) ani złotówki.

Tajemnica? W żadnym wypadku. Nasza firma otrzymuje ekwiwalent za polecenie Klienta bezpośrednio od banku. Jest to powszechna praktyka w europie zachodniej, która - z korzyścią dla konsumentów - jest coraz popularniejsza również w Polsce. Powoli nie tylko w sektorze finansowym.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Piotr Szymański

Postautor: Anna » 06 lis 2014, 2:23

Norbert pisze:
> Interesuje mnie dobry rachunek brokerski . czy open finance zajmuje się
> również tego typu zleceniami.

Otwierałem u nich rachunek brokerski. Pracownik który mi doradzał był bardzo biegły w notowaniach i w zasadach działania giełdy dlatego bez trudu wybrałam odpowiedniego brokera.
Anna

Postautor: AnnaPa » 12 lis 2014, 21:15

Ja szukałam sama na róznych forach i doszłam do wniosku ze na początek najlepiej jest przejrzeć oferty kredytów hipotecznych różnych banków w jednym miejscu. W necie jest cała masa stron, które to umożliwiają ja odwiedziłam m.in. http://dobrykapital.pl/porownywarka-hipoteczne/
Człowiek wtedy ma jakieś rozeznanie i wie czego się spodziewać podczas spotkania z agentem. No i najważniejsze wie gdzie najpierw uderzać.
AnnaPa

Postautor: malgorzata222 » 11 gru 2014, 11:28

Ja polecam firmę Royal Finance- mała firma, ale podeszli do mnie indywidualnie. Znajoma która mi poleciła ich usługi mówiła dokładnie to samo. Nie zależy im na najlepszej prowizji jak to zazwyczaj bywa w większym firmach ale na zadowoleniu klienta.
malgorzata222

Postautor: malgorzata222 » 11 gru 2014, 11:34

Royal Finance- mała firma, ale podeszli do mnie indywidualnie. Znajoma która mi poleciła ich usługi mówiła dokładnie to samo. Nie zależy im na najlepszej prowizji jak to zazwyczaj bywa w większym firmach ale na zadowoleniu klienta.
malgorzata222

PoprzedniaNastępna