Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: Marcin243 » 23 mar 2018, 14:34

Według mnie najlepszym kantorem jest kantor ekspert. Wymieniałem wcześniej w wielu kantorach, ale dopiero z nich jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm.
Marcin243

Postautor: kendes » 10 kwie 2018, 10:25

A co wy z tymi kantorami online?
Będziecie gdzieś w okolicy A4, to zobaczcie czy nie macie gdzieś po drodze Kantorów Plus.
Kupowałem już u nich euro ze spreadem 0,3 grosza, cenę waluty miałem niższą niż online.
Zresztą - aktualną cenę waluty u nich można sprawdzić przez net.
Porównajcie sobie.
kendes

Postautor: kicik » 10 kwie 2018, 12:42

kendes pisze:A co wy z tymi kantorami online?
Będziecie gdzieś w okolicy A4, to zobaczcie czy nie macie gdzieś po drodze Kantorów Plus.
Kupowałem już u nich euro ze spreadem 0,3 grosza, cenę waluty miałem niższą niż online.
Zresztą - aktualną cenę waluty u nich można sprawdzić przez net.
Porównajcie sobie.

Do kantoru internetowego nie musisz dojechać. W większości kantorów internetowych są szybkie przeliczniki kosztów. Wymiana waluty w sieci, mimo że może nie jest super najtańsza to zazwyczaj po prostu wygodniejsza. Nie dziw się, że ludzie wybierają oferty Cinkciarza, czy innej tego typu firmy.
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: hary » 24 kwie 2018, 21:28

Pluskantor ma dobra oferte jak chodzi o wymiany czy o przelewy zagraniczne a działa bardzo sprawnie. Niejedna transakcja za mną
hary

Postautor: leny » 25 kwie 2018, 9:06

tez właśnie w tym kantorze internetowym Pluskantor wymieniam , konkretni sa. Niskie kursy, da się na tym oszczędzić a i dostępni 7 dni w tygodniu
leny

Postautor: Julcia » 14 maja 2018, 11:30

A wiecie może na czym polega transakcja społecznościowa? Taką opcje znalazłam na Cinkciarzu podczas wymiany waluty. I szczerze z tego co tam pisze nic nie rozumiem. O co w tym chodzi?
Julcia

Postautor: sysko » 15 maja 2018, 6:23

Zdecydowanie wolę kantory internetowe. Wygodniej się wszystko załatwia, lepsze są kursy, niższe spready.
Nie widzę powodów do tego, żeby szukać gdziekolwiek indziej waluty niż na Waluteo.
Temat załatwia się w kilka minut, bez płacenia za przelewy - to naprawdę bardzo wygodne. A skoro to w dodatku najtańsza i najbezpieczniejsza opcja, to po co w ogóle mam szukać stacjonarnie? Bez sensu...
sysko

Postautor: kasztanek » 17 maja 2018, 11:36

No to prawda, a Cinkciarz jeszcze daje możliwość skorzystania z transakcji społecznościowej, czyli wymiany waluty miedzy użytkownikami serwisu po określonym przez siebie kursie. Nie pobierają opłat i prowizji więc kolejna oszczędność. Ta forma podobno sprawdza się przy zakupie waluty z przeznaczeniem na ratę kredytu.
kasztanek

Postautor: Marek39 » 28 maja 2018, 10:29

polecam Nordiqa.com
Marek39

Postautor: radzosss » 02 cze 2018, 22:51

Giełdawalut - to moge dodać jak ktoś lubi tanio , bezpiecznie i wygodnie
radzosss

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi