Jaki kantor online wybrać?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaki kantor online wybrać?

Postautor: katarzynka33 » 04 cze 2018, 7:55

Ja korzystam ze wspomnianego już wcześniej Cinkciarza. Ale głównie nie z kantoru a przekazów walutowych. Siostra mieszka w Niemczech i często jak to w rodzinie przesyłamy sobie pieniądze. Na Cinkciarzu fajne jest to, że dokładnie widzimy ile pieniędzy przesyłamy.
katarzynka33

Postautor: kicik » 04 cze 2018, 13:20

A wiecie może jakie koszty trzeba ponieść przy przekazie pieniężnym? Bo na Cinkciarzy przy wyborze przesłania 300 zł z przewalutowaniem na Funty pokazuje mi, ze siostra dostanie prawie 62 funty a prowizja wynosi 0 zł (2 zł jest niby jakaś promocja). Czy to znaczy, że taki przekaz będzie za darmo?
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: MsBool » 05 cze 2018, 18:19

xxxxxxxx jest też godny polecenia. często korzystam z wymian , nie ma ukrytych opłat, nie ma przerw w działaniu co w mojej branśy jest istotne, sprawnie i zawsze dostepnie i to korzystnie finansowo
MsBool

Postautor: preska » 07 cze 2018, 10:48

Też najbardziej lubię Waluteo - chodzi o niski spread, dobre kursy, zero problemów.
Zdecydowanie wolę sprawdzać to online - jest zdecydowanie wygodniej, fajne kursy, tak powinno to wyglądać.
preska

Postautor: Linguini91 » 12 cze 2018, 10:01

Hm... Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będe mógł pomóc...
Jak zwykli mawiać elyńscy kupcy, w życiu potrzebna jest wyłącznie pewność siebie, wiedza i mnóstwo bezczelności.
Awatar użytkownika
Linguini91

Postautor: kicik » 14 cze 2018, 11:55

Ja już wszystko wiem. O tyle fajnie na Cinkciarzu, że w razie pytań można wywołać obsługę na czasie i we wszystkim pomogą. To plus. Kwota do końca czerwca jest rabatowana na przekazy.
Awatar użytkownika
kicik

Postautor: sepora » 03 lip 2018, 6:39

Waluteo ma bardzo dobry spead i niskie ceny waluty.
Zawsze kupuję u nich euro przy spreadzie poniżej grosza i takie warunki są spoko.
Stacjonarnie odpuszcza. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić chodzenie z większą gotówką po mieście.
A online wszystko załatwia się przelewami.
sepora

Postautor: ludwokoks » 03 lip 2018, 14:42

Bardzo sprawnie działa xxxxxxxx , do polecenia. jakby was interesowały bezproblemowe tanie wymiany
ludwokoks

Postautor: mekondo » 10 lip 2018, 6:24

Waluteo wam coś mówi?
U nich macie spread poniżej grosza, zawsze poniżej grosza, zawsze dostępną walutę.
Poza tym w sieci załatwia się to zdecydowanie łatwiej, nie ma takiego tematu, że chcesz wymienić walutę, a oni jej po prostu nie mają.
mekondo

Poprzednia