Alternatywa dla lokaty

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Alternatywa dla lokaty

Postautor: amberus » 21 cze 2017, 14:13

Alternatywa ? - Proszę, od ręki 5 % miesięcznie. Obecnie już dobrze znana Polska firma. Więcej - skype janubers1
amberus

Postautor: szara » 28 cze 2017, 17:37

Generalnie fundusz z lokatą to lepsza opcja niż sama lokata i można to uznać za alternatywę.
szara

Postautor: amberus » 28 cze 2017, 17:42

Firma Polska. EXP ASSET Ltd.
Prowadzi Platformę internetową o tematyce inwestycyjno-szkoleniowej z zakresu:
– inwestycji na rynkach kapitałowych i walutowych
– inwestycji na rynkach kryptowalut
– inwestycji w startupy z branży IT
– arbitraż na rynkach kryptowalut
– dostarcza unikatowe narzędzia i szkolenia wspomagające aktywny trading na rynkach kapitałowo-walutowych.
Chcesz mieć dobry biznes ? Korzystaj. Dochody pasywne do 80 % rocznie. Dochody czynne - polecenie biznesu do 29 %, oraz system binarny do 36 % rocznie. Inwestycje bez ograniczeń. Wypłaty w dowolnym momencie. Biura w Polsce. Zapewniam wszelkie szczegóły. http: //www .expassetbiznes .com/
amberus

Postautor: saranowak » 28 cze 2017, 17:49

Moim zdaniem alternatywą dla lokaty jest tylko dobry fundusz inwestycyjny.
saranowak

Postautor: Flo Rida » 04 lip 2017, 5:54

Jak dla mnie dobrą alternatywą jest złoto. Warto sprawdzać kursy złota żeby wybrać odpowiedni moment na inwestycję. Ja tak w Raiffeisen Polbank zacząłem wyszukiwać i sondować rynek.
Flo Rida

Postautor: karol111 » 24 lip 2017, 16:20

[quote="alibaba"]Przeglądałem dostępne oferty lokat i jakoś nie widzę nic dla siebie. Według mnie to wszystko jest tragicznie słabo opłacalne, procent zbyt mały. Chciałbym coś zrobić z pewną sumą moich oszczędności i może je w jakiś sposób zainwestować, tylko za bardzo nie mam na to pomysłu. Co wybrać? Giełdę? Złoto? Może pożyczki społecznościowe (słyszałem, że to podobno jest opłacalne)? Macie jakieś ciekawe rozwiązania do polecenia?[/quote]

Zwróćcie uwagę na obligacje spółdzielcze lub korporacyjne na Catalist, miałem jedne i drugie i na razie super na nich wychodzę, kupując nie musisz się spieszyć ze sprzedażą bo masz oprocentowanie ponad 5%, wystawiasz ofertę sprzedaży i czekasz, jak się sprzedadzą to super a jak nie to masz odsetki płatne 2 lub 4 razy w roku a oprocentowanie 3 razy jak na lokacie , ja sprzedałem już 2 razy obligacje koroporacyjne z zyskiem 1,5% plus odsetki i minus prowizja 0,1% oraz r razy obligacje spółdzielcze banków z zyskiem kilku procent, teraz siedzę na dwu rodzajach spółdzielczych gdzie na jednych wystawiłem ofertę sprzedaży 3,5% wyższą od ceny kupna a na drugich 8% ,
karol111

Postautor: amazonka » 12 lut 2018, 9:03

Nie wiem, czy można znaleźć alternatywę dla lokaty. To zupełnie inny produkt bankowy niż wspomniane przez Was fundusze inwestycyjne, czy nawet konto oszczędnościowe. Moim zdaniem albo się decydujemy na lokatę, albo na inny sposób pomnażania kapitału, ale na innych warunkach i sposobie działania. Jeśli ma to być bez ryzyka, z niewielkim, ale pewnym zyskiem i możliwością "zamrożenia środków", to nie widzę nic innego, jak lokatę. Grunt to wybrać najlepszą z dostępnych na rynku, w czym mi zawsze pomaga strona direct.money.pl/lokaty, dzięki której w jednym miejscu widzę oferty wielu banków i mogę je porównać pod kilkoma aspektami.
amazonka

Postautor: memberson » 20 kwie 2018, 13:46

Również szukamy czegoś sensownego zamiast lokaty, ale jest problem - chodzi o ryzyko.
Czy ktoś jest w stanie mi ocenić, jakie jest ryzyko w tym przypadku?
Widzicie je? Bo szczerze mówiąc, to po przeczytaniu treści, tego ryzyka nie widzę.
Ale to przecież nie jest możliwe - nie przy tych zyskach...
memberson

Postautor: sempe » 19 cze 2018, 5:16

Kto mi powie coś więcej na temat tej inwestycji?
Czy waszym zdaniem warto w to wejść?
Głównie interesuje mnie to, czy to jest na pewno bezpieczne?
Zabezpieczenie imponujące, procent też, ale czy to na pewno bezpieczne?
sempe

Postautor: amberus » 05 sie 2018, 6:01

Bezpieczeństwo naszych pieniędzy to podstawa. Korzystam z alternatywnych możliwości od kilku lat. Banki itp. nigdy tego nie zapewnią. Mam średnio od 5 do 10 % miesięcznie. Wszystko potwierdzone kontraktem, nawet do 18 miesięcy - zależnie od firmy. Firmy polskie jak i zagraniczne. Też z licencją bankową. Teraz jest na tyle dobrze że praktycznie firmę możesz sprawdzić nawet osobiście. Czyli możliwości są. Więcej jak ktoś chce - pracapewna@gmail.com [ tu również lokaty dla firm, które otrzymują faktury i wszelkie rozliczenia ]
amberus

Poprzednia