Jaki bank wybrać

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Jaki bank wybrać

Postautor: grecia » 10 paź 2018, 16:24

Hejka.

Chcę otworzyć sobie nowe konto w banku, aktualny już mnie po prostu denerwuje. Jaki bank czy konto polecacie ? Gdzie dają jakieś fajne benefity ? :D
grecia

Re: Jaki bank wybrać

Postautor: kipper » 12 paź 2018, 13:58

Ja niedawno przeszłam do BGŻ na konto maksymalne. Mają dobre warunki, wszystko za 0zł no i bonus dorzucają :D
kipper

Postautor: grecia » 12 paź 2018, 19:10

kipper pisze:Ja niedawno przeszłam do BGŻ na konto maksymalne. Mają dobre warunki, wszystko za 0zł no i bonus dorzucają :D

Czyli rozumiem że kupili Cię tym bonusem ? Ale co to za bonus ? :p
grecia

Postautor: Novy » 13 paź 2018, 8:06

grecia pisze:Czyli rozumiem że kupili Cię tym bonusem ? Ale co to za bonus ? :p

W bgż bonusem jest karnet do oksystem na 3 miesiące po 2 wejścia w tygodniu o ile spełnisz warunki promocji ;)

kipper pisze:Ja niedawno przeszłam do BGŻ na konto maksymalne. Mają dobre warunki, wszystko za 0zł no i bonus dorzucają :D

Darmowe konto to podstawa moim zdaniem. Rozumem, że z karnetu będziesz korzystać? Na który miesiąc się załapiesz? Bo ja jeszcze w listopadzie dostanę!
Novy

Postautor: Novy » 13 paź 2018, 8:08

Jak cię bank wkurza to go zmieniaj. Ja mam od września końcówki konto w bgż (maksymalne) i jestem zadowolony z jakości obsługi i samej oferty do tego konta. Mam całe prowadzenie konta abslotunie za 0zł
Novy

Postautor: grecia » 13 paź 2018, 15:56

Novy pisze:W bgż bonusem jest karnet do oksystem na 3 miesiące po 2 wejścia w tygodniu o ile spełnisz warunki promocji ;)

Ej no fajna opcja, może w końcu się zmobilizuje żeby się trochę poruszać. A o jakich warunkach mówisz ?

Novy pisze:Darmowe konto to podstawa moim zdaniem. Rozumem, że z karnetu będziesz korzystać? Na który miesiąc się załapiesz? Bo ja jeszcze w listopadzie dostanę!

A to jeszcze w jakiś bankach normalnie trzeba płacić za konto ? Dla mnie to głupota :roll:
grecia

Postautor: grecia » 13 paź 2018, 15:57

Novy pisze:Jak cię bank wkurza to go zmieniaj. Ja mam od września końcówki konto w bgż (maksymalne) i jestem zadowolony z jakości obsługi i samej oferty do tego konta. Mam całe prowadzenie konta abslotunie za 0zł

Czytałam też że można zamówić sobie konto i przyjedzie do Ciebie kurier z papierami, podpisujesz konto no i masz :p chyba się skuszę na takie rozwiązanie
grecia

Postautor: kipper » 14 paź 2018, 13:19

Novy pisze:W bgż bonusem jest karnet do oksystem na 3 miesiące po 2 wejścia w tygodniu o ile spełnisz warunki promocji ;)

Wg mnie to super bonus, bo nie kazdego stać żeby chodzić na siłownię regularnie a tutaj proszę bardzo :D

Novy pisze:Darmowe konto to podstawa moim zdaniem. Rozumem, że z karnetu będziesz korzystać? Na który miesiąc się załapiesz? Bo ja jeszcze w listopadzie dostanę!

Ja dopiero kilka dni temu zakładałam konto , więc wychodzi na to że karnet od stycznia dopiero :c

grecia pisze:Czytałam też że można zamówić sobie konto i przyjedzie do Ciebie kurier z papierami, podpisujesz konto no i masz :p chyba się skuszę na takie rozwiązanie

Ja chyba bym nie ufała kurierowi, i zakładałam konto osobiście w banku, trochę czasu zajęło czekanie ale mam pewnosc ze wszystko poszło na pewno po mojej myśli.

grecia pisze:Ej no fajna opcja, może w końcu się zmobilizuje żeby się trochę poruszać. A o jakich warunkach mówisz ?

"'W każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych od Rejestracji, wykonaj min. 1 przelew Aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową" :) cała filozofia apropo warunków

grecia pisze:A to jeszcze w jakiś bankach normalnie trzeba płacić za konto ? Dla mnie to głupota :roll:

No niestety czasami się zdarzają takie. Ale grunt, że w bgż jest darmowo i komfortowo. Nawet wypłaty a granicą są za free :P

Novy pisze:Jak cię bank wkurza to go zmieniaj. Ja mam od września końcówki konto w bgż (maksymalne) i jestem zadowolony z jakości obsługi i samej oferty do tego konta. Mam całe prowadzenie konta abslotunie za 0zł

A jak działa u Ciebie apka? Nie wiesza się ani nie wysypuje się z systemu ?
kipper

Postautor: zodiak » 14 paź 2018, 15:45

kipper pisze:

Wg mnie to super bonus, bo nie kazdego stać żeby chodzić na siłownię regularnie a tutaj proszę bardzo :D

myślę, że wiele osób się mocno wkręci w to po wykorzystaniu karnetu. I dobrze bo takie promowanie zdrowego stylu życia jest super.

kipper pisze:

Ja dopiero kilka dni temu zakładałam konto , więc wychodzi na to że karnet od stycznia dopiero :c

to jest niefajne ale w pełni to rozumiem. No nic - jak komuś zależy to opłaci sobie do końca roku a od stycznia na karnecie :) Wykupisz czy będziesz czekać?

kipper pisze:
grecia pisze:Czytałam też że można zamówić sobie konto i przyjedzie do Ciebie kurier z papierami, podpisujesz konto no i masz :p chyba się skuszę na takie rozwiązanie

Ja chyba bym nie ufała kurierowi, i zakładałam konto osobiście w banku, trochę czasu zajęło czekanie ale mam pewnosc ze wszystko poszło na pewno po mojej myśli.

czemu byś nie ufała kurierowi? Przecież wiele umów jest w tym momencie zawieranych na odległość w ten sposób

kipper pisze:
grecia pisze:Ej no fajna opcja, może w końcu się zmobilizuje żeby się trochę poruszać. A o jakich warunkach mówisz ?

"'W każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych od Rejestracji, wykonaj min. 1 przelew Aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową" :) cała filozofia apropo warunków

ciężko by było ich nie spełnić w obecnych czasach bo takie rzeczy robi chyba każdy w obecnych czasach. Ty już spełniłaś?

kipper pisze:
grecia pisze:A to jeszcze w jakiś bankach normalnie trzeba płacić za konto ? Dla mnie to głupota :roll:

No niestety czasami się zdarzają takie. Ale grunt, że w bgż jest darmowo i komfortowo. Nawet wypłaty a granicą są za free :P

i to mnie mega dziwi szczerze mówiąc. Nie jestem super obeznany w temacie kont bankowych ale pierwszy raz widzę aby wypłaty z bankomatów za granicą były darmowe. Spotkaliście się już kiedyś z czymś takim?

kipper pisze:

A jak działa u Ciebie apka? Nie wiesza się ani nie wysypuje się z systemu ?

Co prawda pytanie nie było do mnie ale muszę powiedzieć, że na starym iphone 5s działa bardzo dobrze. Aż jestem zdziwiony bo jeszcze nie spotkałem się (do tej pory) z dobrze zrobioną aplikacją mobilną do obsługi konta bankowego. Bardzo miłe zaskoczenie w tym temacie
zodiak

Postautor: grecia » 15 paź 2018, 9:06

kipper pisze:Wg mnie to super bonus, bo nie kazdego stać żeby chodzić na siłownię regularnie a tutaj proszę bardzo :D

Dzięki temu też można poznać kilka dyscyplin sportowych bo widziałam że jest jakoś ok 25 do wybrania, może jakaś ścianka wspinaczkowa czy joga :D

kipper pisze:Ja dopiero kilka dni temu zakładałam konto , więc wychodzi na to że karnet od stycznia dopiero :c

Trochę słabo że trzeba tyle czekać na karnet, no ale zakładasz konto i dostajesz go z free więc myślę że warto troszkę poczekać

kipper pisze:Ja chyba bym nie ufała kurierowi, i zakładałam konto osobiście w banku, trochę czasu zajęło czekanie ale mam pewnosc ze wszystko poszło na pewno po mojej myśli.

Oj tam nie ma co już na wszystko patrzeć w czarnych kolorach, też jest pozytyw takiego sposoby zawierania umowy, chodzi mi tutaj o zaoszczędzony czas :D

kipper pisze:"'W każdym z kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych od Rejestracji, wykonaj min. 1 przelew Aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową" :) cała filozofia apropo warunków

Eee takie warunki to pryszcz, myślałam że będzie coś bardziej skomplikowanego a tu proszę, bez problemu można je zrealizować

zodiak pisze:i to mnie mega dziwi szczerze mówiąc. Nie jestem super obeznany w temacie kont bankowych ale pierwszy raz widzę aby wypłaty z bankomatów za granicą były darmowe. Spotkaliście się już kiedyś z czymś takim?

Szczerze mówiąc nigdzie tego też nie widziałam, zawsze trzeba coś tam płacić za wypłaty z bankomatów za granicą czy np za posiadanie karty do bankomatu

zodiak pisze:Co prawda pytanie nie było do mnie ale muszę powiedzieć, że na starym iphone 5s działa bardzo dobrze. Aż jestem zdziwiony bo jeszcze nie spotkałem się (do tej pory) z dobrze zrobioną aplikacją mobilną do obsługi konta bankowego. Bardzo miłe zaskoczenie w tym temacie

Czyli mam rozumieć że na wszystkie systemy w telefonie działa ich apka ?
grecia

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę