Alternatywa dla lokaty

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Alternatywa dla lokaty

Postautor: destiny » 04 lis 2018, 9:00

Po co szukać alternatywy, skoro dobre lokaty krótkoterminowe są bardzo dobrą opcją? Osobiście polegam Toyota Bank - bardzo fajne warunki, dla firm i dla osób prywatnych.
destiny

Postautor: amberus » 06 lis 2018, 9:56

Każdy ma wybór i swój pomysł na lokaty, oszczędności. Jednym z najnowszych jest to - Sposób na zarobienie dużych pieniędzy. Na nowy dom, mieszkanie czy na co chcesz. Bez przymusu brania kredytu na wiele lat. Bez przymusu polecania itp. Tu możesz zacząć biznes nawet bez żadnej inwestycji. Wszelkie informacje pracapewna@gmail.com [ podaj tel oraz skype jeśli masz ]
amberus

Postautor: pomeko » 20 lis 2018, 6:16

Pytanie już się pojawiało, ale zadam je ponownie. Co o tym sądzicie - big.biz.pl/poradnik-inwestora/alternatywa-lokaty-bankowej/ To istnieje od bardzo dawna, a w sieci nie ma choćby jednego negatywa. Zabezpieczenie warte 3 razy więcej niż obligacja. Dlaczego tak jest? Z czego to wynika? Czy ktoś ma w tym środki i dostał jakąś wypłatę zysków?
pomeko

Postautor: kacperk » 24 lis 2018, 14:52

Tak jak ktoś wcześniej pisał - ja nie widzę sensu szukać innych opcji niż lokaty krótkoterminowe. W nest bank mam teraz dwie, bo akurat tam mam konto, ale zakładam, że każdy bank ma teraz jakiś sensowny wybór w obszarze lokat krótkoterminowych. Zdecydowanie odradzam konta oszczędnościowe :)
kacperk

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę