Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Postautor: DanielZero » 06 mar 2017, 15:09

I ja zaliczam się do grona oszukanych i zwiedzionych wizją dobrej inwestycji w polisolokatę. Szczerze mówiąc jestem oburzony całym tym procederem. Za namową znajomego prawnika podjąłem już działanie i skontaktowałem się z Kancelarią Prawną Invictus. Moją sprawę prowadzi Pan Dariusz Spilnyk dariusz.spilnyk@kancelariainvictus.pl tel: 533 960 263.Na chwilę obecną czuję się spokojny bo wiem, że otrzymam od nich fachową pomoc w tej kwestii.
DanielZero

Postautor: Gringo » 24 kwie 2017, 13:28

Witam. Widzę że walka z ubezpieczycielami dalej trwa. Jakiś czas temu miałem podobny problem z polisą. Gdy chciałem ją zlikwidować okazało się że dostanę jakieś marne grosze… naliczyli mi opłatę likwidacyjną w wysokości 90% próbowałem pisać listy odwołania reklamacje, jednak że żaden sposób nie skutkował na ubezpieczyciela w ostateczności zdecydowałem się na pomoc kancelarii Invictus. Słyszałem że mają dużą skuteczność w odzyskiwaniu ubezpieczeń bez żadnych kosztów nie zmienia to faktu że straciłem część moich ciężko zarobionych pieniędzy od tamtej pory omijam banki szerokim łukiem jeśli ktoś z was ma podobny problem podaje kontakt do osoby która prowadziła moją sprawę 530 841 668
Gringo

Postautor: amerigos220 » 06 maja 2017, 20:36

Ja też kiedyś wpakowałem się w takie szambo, człowiek uczy się na błędach. Na szczęście są dobre firmy, które pomagają takich ludzi i potrafią odzyskać należne odszkodowanie. Jak dla mnie jedną z takich firm jest Poena, ktoś słyszał o nich ? Mi pomogli, kilka razy, przy tego typu polisie i OC.
amerigos220

Postautor: Wanda » 28 wrz 2017, 8:58

Nie Ty jeden - wiele osób się w to wplątało. W dodatku oczekując sporych zysków. Teraz okazuje się, że nie dość, że ich nie będzie, to jeszcze obniżone zostaną środki, czyli właściwie - tylko strata. Na szczęście da się z tym wygrać. W tym poradniku jest sporo o opłatach likwidacyjnych: maxmag.pl/na-czym-polegaja-oplaty-likwidacyjne/. Jeśli ktoś nie wie, to niby jest podpisane porozumienie i mają zwracać te koszty. Jednak wiadomo jak to jest - często i tak się nie obędzie bez pomocy adwokata.
Wanda

Postautor: Chloe » 02 paź 2017, 9:26

Jeśli w grę wchodzi polisolokata to trzeba szukać jak najbardziej profesjonalnej pomocy bo samemu to się nie wygra z takimi gigantami jak banki czy ubezpieczalnie. Poobstawiają się prawnikami i tyle. Wiem że warto skorzystać z porad kancelarii kplex.pro/polisolokaty/ którzy mają duże doświadczenie w walce z tego typu przeciwnikami i potrafią znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji.
Chloe

Postautor: miki78 » 15 wrz 2020, 12:36

Zdecydowanie sprawdź sobie jakąś pomoc prawną w tym zakresie, zajrzyj na stronę zwrotzpolisy.pl, zobacz jak wygląda oferta Kancelarii Oxford, bo to będzie rzeczywiście szansa na odzyskanie sporej kwoty pieniędzy. na pewno nie ma co odpuszczać, bo jeśli tylko nie było jeszcze przedawnienia to właściwie masz gwarancje, że sprawa będzie rozstrzygnięta pozytywnie dla Ciebie więc z tego warto będzie skorzystać.
miki78

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę