Jaką lokatę najlepiej założyć

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaką lokatę najlepiej założyć

Postautor: max » 13 gru 2016, 9:28

Jak dla mnie szkoda czasu na lokaty, oprocentowanie po odjęciu podatku i inflacji wychodzi minimalne. Ja już dawno z tego zrezygnowałem i wszedłem w nieruchomości. Fakt trzeba sporo zainwestować na początku, ale potem jest stały zysk co miesiąc. Spróbuję teraz zainwestować nie w dużym mieście ale w miejscowości nadmorskiej, żeby zarabiać na turystach. W Rowach powstaje ciekawa inwestycja nad samym morzem: http://www.apartamentyrowy.pl/ myślę że warto byłoby w coś takiego zainwestować
max

Postautor: sun » 08 sty 2017, 13:28

tylko o jakiego rzędu sumach my tu mówimy. Ja mam kilkanaście tysięcy na lokacie Noworocznej w Idea Banku. Za mało, by kupić za to mieszkanie, ale trochę grosza wpadnie na dobry początek nowego roku.
sun

Postautor: gomber » 16 maja 2017, 10:55

A co myślicie o tym kierunku - big.biz.pl/poradnik-inwestora/transakcje-na-nieruchomosciach/
Szukam właśnie zastępstwa dla lokaty - ale takiego z niewielkim ryzykiem i z potencjałem zysku.
Tutaj zabezpieczenie jest warte więcej, niż obligacja. Jak to możliwe? Czy na tej podstawie oceniacie ten temat jako pewniaka?
gomber

Postautor: oleczka » 28 cze 2017, 18:50

Obecnie najlepszą opcją jest lokata bezkarna na 3% w BGŻ Optima.
oleczka

Postautor: Tris » 24 lip 2017, 16:44

Ciekawie wyglądają lokaty Lion's Banku, jak ktoś dysponuje większą kwotą na inwestycję. Na Miracle można wyjąć 2,7%,a na Rentierskiej 2,55% i z możliwością wypłacania odsetek co miesiąc. Ładnie też stoją w rankingach.

Ostatnio przesunięty w górę 24 lip 2017, 16:44 przez: Anonymous.
Tris

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę