Jaką lokatę najlepiej założyć

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Jaką lokatę najlepiej założyć

Postautor: Odpowiedzi » 07 lut 2016, 19:00

Proponuję zapoznać się z artykułem "Gdzie założyć lokatę?" na stronie http://www.odpowiedzinatrudnepytania.pl/bankowosc-pl/gdzie-zalozyc-lokate/
Odpowiedzi

Postautor: zdrapaka » 15 lut 2016, 8:14

Myślę, że warto zastanowić się jak finalnie wyjdziemy na tym w przeciągu dłuższego czasu. Bo mnie np. pare procent wiecej na początek nie przekonuje.
zdrapaka

Postautor: sss » 16 lut 2016, 10:21

warto się zastanowić czy w obecnym czasie warto trzymać oszczędności w banku czy lepiej w domu. sytuacja jest bardzo niepewna i w razie konfliktu kasa będzie nie do odzyskania
sss

Postautor: ZlotyPociag » 19 lut 2016, 22:36

Sądzę, że lokaty już nie są TOP. Ja trzymam oszczędnosci na koncie wymarzony cel w raiffeisen. Lokaty były spoko kiedyś.
ZlotyPociag

Postautor: vim » 22 lut 2016, 21:38

ZlotyPociag pisze:
> Sądzę, że lokaty już nie są TOP. Ja trzymam oszczędnosci na koncie
> wymarzony cel w raiffeisen. Lokaty były spoko kiedyś.
lokaty w rajfie nie są zbyt mocne, ale z konta osobistego jestem bardzo zadowolony
vim

Postautor: dropcode » 23 lut 2016, 8:20

ZlotyPociag pisze:
> Sądzę, że lokaty już nie są TOP. Ja trzymam oszczędnosci na koncie
> wymarzony cel w raiffeisen. Lokaty były spoko kiedyś.

Zgodzę się z przedmówcą, obecnie po ponownym obniżeniu oprocentowania (po wprowadzeniu podatku bankowego) na lokatach można zarobić już na prawdę niewiele. Chociaż z drugiej strony jest to pewny zysk.

Jakimś rozwiązaniem jest Socoal Lending, ale tutaj trzeba się liczyć z ryzykiem i trzeba rozsądnie dobierać pożyczkobiorców.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brodowski.pawel.deposits - aplikacja do zarządzania lokatami
dropcode

Postautor: mkb » 12 kwie 2016, 4:16

Lepiej założyć lokatę w Ideabanku. Jej standardowe oprocentowanie wynosi 3,25 proc. w skali roku. Można ulokować od 10 000,01 zł do nawet 100 000 zł Zaletą jest brak konieczności zakładania jakiegokolwiek innego produktu w Idea Banku (konta osobistego, karty płatniczej itp.)
mkb

Postautor: gosia » 09 maja 2016, 23:59

polecam lokatę BGŻOptima - Lokata terminowa "bezkarna" bo jej oprocentowanie, czyli 3,20% w skali roku, to absolutna czołówka rynkowa tylko do piątku !!! .
gosia

Postautor: MISIA » 11 maja 2016, 16:54

LOKATY STRUKTURYZOWANE Z GWARANCJĄ KAPITAŁU BEZ PROWIZJI ZA WYJŚCIE. ZYSK ZALEŻY OD WYNIKÓW MAX 10 %- 36 M-CY DO 3,5% W SKALI ROKU

ZAPRASZAM
MAŁGORZATA
601949594
MISIA

Postautor: sun » 22 maja 2016, 19:43

Tak bez żadnych szczegółów? Chyba podziękuję. Na razie założyłam sobie lokatę "Do końca miesiąca" w idea banku, a potem "Wakacyjne oszczędności", obie na 3%.
sun

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę