Gdzie zainwestować pieniądze?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie zainwestować pieniądze?

Postautor: Reszka » 29 kwie 2017, 2:13

Co powiecie o inwestowaniu w grunty rolne? Wiem, że wiele osób w ten sposób zarabia pieniądze, chodzi mi o przekształcanie ziemi na działki budowlane, zysk z takiej operacji jest spory. Problemem może być wyrób odpowiednich gruntów.
Reszka

Postautor: Markowski » 29 kwie 2017, 10:45

Coraz więcej osób interesuje się inwestowaniem oszczędności i ja się temu nie dziwię, tym bardziej, że emerytury raczej nie dostaniemy. Najlepiej inwestować w ziemię, sądzę, że to bardzo opłacany sposób na pomnażanie gotówki i w miarę bezpieczny, chociaż trzeba wiedzeć, jaką działkę kupić, żeby na pewno przynoisła zysk. Jezeli chodzi o złoto również dobra opcja, tyle że trzeba mieć miejsce, żeby je składować, co może być problematyczne.
Markowski

Postautor: Danielo » 15 maja 2017, 6:43

Sprawdźcie sobie stronę grunttozysk.pl znajdziecie tam ofertę inwestycyjną, u nich można inwestować od 500 zł miesięcznie, wkład nieduży, a zysk pewny. Warto kupić ziemię, ale trzeba wiedzieć jakie grunty będzie można później przekształcić na działki pod budowę. Ta firma daje możliwość inwestowania w pewne grunty, pomagają też później w dopełnieniu formalności uzbrojeniu, przekształceniu, zabudowie itp. Ziemia to najbardziej trwałe dobro.
Danielo

Postautor: iwona123 » 11 lip 2017, 2:39

Moim zdaniem najlepsze zyski przynoszą fundusze inwestycyjne. Chyba, że chcesz zysku w krótkim czasie to fundusz z lokatą.
iwona123

Postautor: ganna » 18 kwie 2018, 2:55

A fundusze inwestycyjne? Co o tym myślicie? Widziałam, że na direct.money.pl/funduszeinwestycyjne/ można znaleźć całkiem ciekawą ofertę, w której kapitał początkowy nie musi być wcale wysoki. Myślę, że to dobre rozwiązanie dla osób, które obawiają się samodzielnego inwestowania - wiadomo, że niesie to za sobą duże ryzyko, a nie każdy ma tak duże oszczędności, by pozwolić sobie na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Ostatnio przesunięty w górę 18 kwie 2018, 2:55 przez: Anonymous.
ganna

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę