Najlepsza lokata na 3 miesiące

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Najlepsza lokata na 3 miesiące

Postautor: dreamliner » 17 sty 2013, 6:24

Lokaty zakładane na kilka miesięcy nie są zbyt zyskowne. Duża zaletą tych depozytów jest jednak to, że gotówka nie zostaje zamrożona na dłuższy okres. Co w dzisiejszych zwariowanych czasach jest bardzo ważne. Według najnowszego zestawienia Bankier.pl ranking lokat o krótkim terminie zapadalności kształtuje się następująco.

- Meritum Bank: Pierwsza lokata, oprocentowanie brutto 6,50 proc.
- BGŻ Optima: Lokata bezkarna, oprocentowane brutto 6 proc.
- Polski Bank Przedsiębiorczości: Lokata spinająca, oprocentowanie brutto 5,8 proc.
dreamliner

Pierwsza lokata w Meritum Banku

Postautor: meritum » 17 sty 2013, 6:24

Szkoda tylko, że trzeba założyć rachunek osobisty, żeby móc oszczędzać na tej lokacie. A to generuje dodatkowe koszty. Natomiast wniosek o założenie Pierwszej lokaty w Meritum Banku składać można jedynie w Internecie. Podana stawka oprocentowania na poziomie 6,50 dotyczy wyłącznie zdeponowanych kwot do 20 tysięcy złotych. Powyżej 20 tysięcy złotych obowiązuje stawka 5,50 proc.
meritum

Lokata bezkarna w BGŻ Optima

Postautor: bebzol » 18 sty 2014, 14:02

Promocyjna stawka 6 procent dotyczy środków od 1000 do 20000 złotych. Niestety oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. To co mnie ujęło w tej lokacie najbardziej to możliwość jej zerwania przedwcześnie bez utraty wypracowanych odsetek kapitałowych.
bebzol

Re: Najlepsza lokata na 3 miesiące

Postautor: Finanse% » 07 sie 2015, 14:08

Wydaje mi się, że najlepsze warunki oferuje lokata Bezkarna. Przede wszystkim jej otwarcie wraz z Kontem Indywidualnym BGŻOptima zajmie Ci 5 minut, a wszystko robisz online. Poza tym to zawsze 3,2% nawet przy zerwaniu tej lokaty(dlatego Bezkarna), to tylko 3 miesiące, kwota min to tylko 1000zł, a max 100 000zł, więc spora rozpiętość.
Finanse%

Postautor: ulicafinansowa.pl » 10 sie 2015, 6:40

Jeżeli komuś zależy na większych zyskach może korzystać z lokat strukturyzowanych. Przykładem jest lokata Expander oprocentowana na 7% jednak w takich lokatach ten zysk nie jest gwarantowany.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: Michał » 28 sie 2015, 14:37

no najlepsze w tym momneci ejest lokata w banku smart. godne 2,85% na 4 miesiące bez głupic limitów. polecam sprawdzić smartlokaty.pl
Michał

Postautor: dziarek » 29 sie 2015, 14:18

rzeczywiście fajna opcja w banku smart. ja skorzystałem z innej - 3,5 % dla nowych. dalej zobaczymy co będzie. teraz jestem zadowolony.
dziarek

Postautor: Janusz » 30 sie 2015, 10:09

teraz tylko bank smart i ich wypasiona strona (pod względem oferty nie grafiki ;p) smartlokaty.pl ja wybrałem i jestem wreszcie zadowlony. teraz przymierzam sie do zmiany rachunku osobistego na ich.
Janusz

Postautor: wasyl456 » 03 paź 2015, 16:13

Ja proponuję oprócz przejrzenia "super promocji" poświęcić trochę czasu i zadzwonić do kilku banków. Wiem, że w kilku bankach można podczas takiej rozmowy uzyskać lepsze warunki. Ja mam konto w mBanku, więc negocjowałem tutaj ale sugeruję przejrzeć ofertę.
wasyl456

Postautor: Marko » 08 paź 2015, 22:31

Negocjować zawsze można, ale wiele zależy od tego jakim klientem jesteśmy i do jakiego portfela w banku się łapiemy. To jest oczywiste, że klientowi zamożnemu zaoferuje się lepsze warunki niż klientowi, który nie ma grosza przy duszy.
Marko

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę