Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Postautor: gaspaczio » 09 kwie 2015, 13:00

witam, mam problem, bo po rezygnacji z polisy inwestycyjnej musiałem większość swoich pieniędzy oddać towarzystwu ubezpieczeniowemu, przez opłaty likwidacyjne, o których nawet nie wiedziałem. Czy ja mogę coś z tym zrobić? Dodam, że moim TU było AXA.
gaspaczio

Re: Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Postautor: ulicafinansowa.pl » 22 kwie 2015, 19:36

Poliso lokata to bardzo dobry nabijacz pieniędzy. Niestety nie da klienta. Klient zarabia dopóki nie chce zrezygnować, wtedy zaczynają się koszty.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: Michał Dydko » 28 kwie 2015, 12:14

Dzień dobry,

może Pan odzyskać utracone środki.
Zapraszam do kontaktu po bezpłatną poradę oraz analizę sprawy, tel. 533 121 778, e-mail: michal.dydko@kancelariainvictus.pl 
Kancelaria prawna Invictus, którą reprezentuję, specjalizuje się w tego typu sprawach. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zdobycie ponad 97% skuteczności. Dzięki temu nie pobieramy dodatkowych opłat przed rozpoczęciem sprawy, a jedynie premię od sukcesu po odzyskaniu środków.
Michał Dydko

Postautor: Piotr K. » 30 kwie 2015, 14:26

Ja miałem problem z polisą Generali. Wertowałem internet, szukałem pomocy w różnych miejscach, ale finalnie sprawę powierzyłem Kancelarii Lex z Wrocławia. Specjalizują się (i tutaj dowodem jest wyrok w mojej sprawie) w odzyskiwaniu takich środków. Trochę wątpliwości wzbudzał u mnie fakt, że nic nie płacę na wstępie, ale przecież nie miałem nic do stracenia. Bo i tak polisę w nerwach zamknąłem. Polecam zainteresować się swoimi polisami - cudem będzie jak po tych 10 czy 20 latach zwrócą cokolwiek. A dla zdecydowanych walczyć - oplatylikwidacyjne.com.pl
Piotr K.

Postautor: kolors » 07 maja 2015, 9:48

Chętnie podzielę się moimi doświadczeniami a propos polis... dwa lata oszczędzania, regularnych wpłat po kilkaset złotych. nagle ciezka sytuacja finansowa - musialem przerwac wplaty. i co? Firma ubezpieczeniowa zabrala sobie wszystko co im powierzyłem. dno i farsa! zgłosiłem do kancelarii i oni dla mnie tą kasę odzyskali - na drodze sądowej - ale nerwow zszarganych to juz nikt mi nie zwroci! takl czy inaczej warto spróbować powalczyc, ja akurat korzystałem z lexa z Wroclawia, jest gdzieś strona w internecie, ja mam bezpośredni numer do człowieka ktory się moja sprawa zajmowal: 533-133-590.
kolors

Postautor: yolka » 10 maja 2015, 16:20

Skontaktuj się z kancelarią prawną, która na pewno Ci pomoże i powie co robić. Karczmarczyk & Karczmarczyk mają wysoki poziom usług przy przyzwoitych cenach.
yolka

Postautor: Stan24 » 15 cze 2015, 7:58

Ja korzystając z takiego wątku na forum chciałbym podziękować mec. Lesiak z Kancelarii Lex z Wrocławia. Należycie zajął się sprawą mojej polisolokaty. Są jeszcze prawnicy, kierujący się empatią i dobrem szaraka-konsumenta. Dziękuję.

Stanisław Świderski
Stan24

Postautor: Przemysław.N » 19 paź 2015, 13:12

Generalnie jeśli chodzi o opłatę likwidacyjną przy polisolokacie - to nie jest sprawa nie do rozwiązania. Ważne jest, żeby wystąpić do TU z roszczeniem w związku z opłatą likwidacyjną odpowiednim czasie, gdyż bardzo szybko się ono przedawnia. http://www.windykacja-dkow.pl/przedawnienie-roszczen-zwiazanych-z-oplata-likwidacyjna/ - tu jest bardzo dobry artykuł na ten temat. Myślę, że może okazać się pomocny. Pozdrawiam :)
Przemysław.N

Postautor: jaroslawinvictus » 30 gru 2015, 0:48

Witam serdecznie
Zachęcam do kontaktu osoby pokrzywdzone przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe z racji pobranych opłat likwidacyjnych z tytułu rozwiązania umowy.
Zapewniam profesjonalną pomoc ze strony naszej Kancelarii w prowadzeniu postępowania przedsądowego i sądowego oraz odzyskaniu utraconych środków.
jaroslaw.gajek@kancelariainvictus.pl
jaroslawinvictus

Postautor: Agata Woźniak » 09 lut 2016, 19:46

Witam wszystkich, ja też dałam się nabrać na "super" ofertę polisolokaty i byłam sporo na minusie, ale zadzwoniłam do Pana Mariusz Kozaryna i z jego pomocą udało mi się odzyskać wszystkie zainwestowane pieniądze. Wszystkim oszukanym bardzo polecam skontaktować się z Panem Mariuszem 797-286-225. mariuszkozaryn@wp.pl
Agata Woźniak

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę