Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Polisolokata i opłaty likwidacyjne

Postautor: DanielZero » 06 mar 2017, 15:09

I ja zaliczam się do grona oszukanych i zwiedzionych wizją dobrej inwestycji w polisolokatę. Szczerze mówiąc jestem oburzony całym tym procederem. Za namową znajomego prawnika podjąłem już działanie i skontaktowałem się z Kancelarią Prawną Invictus. Moją sprawę prowadzi Pan Dariusz Spilnyk dariusz.spilnyk@kancelariainvictus.pl tel: 533 960 263.Na chwilę obecną czuję się spokojny bo wiem, że otrzymam od nich fachową pomoc w tej kwestii.
DanielZero

Postautor: Gringo » 24 kwie 2017, 13:28

Witam. Widzę że walka z ubezpieczycielami dalej trwa. Jakiś czas temu miałem podobny problem z polisą. Gdy chciałem ją zlikwidować okazało się że dostanę jakieś marne grosze… naliczyli mi opłatę likwidacyjną w wysokości 90% próbowałem pisać listy odwołania reklamacje, jednak że żaden sposób nie skutkował na ubezpieczyciela w ostateczności zdecydowałem się na pomoc kancelarii Invictus. Słyszałem że mają dużą skuteczność w odzyskiwaniu ubezpieczeń bez żadnych kosztów nie zmienia to faktu że straciłem część moich ciężko zarobionych pieniędzy od tamtej pory omijam banki szerokim łukiem jeśli ktoś z was ma podobny problem podaje kontakt do osoby która prowadziła moją sprawę 530 841 668
Gringo

Postautor: amerigos220 » 06 maja 2017, 20:36

Ja też kiedyś wpakowałem się w takie szambo, człowiek uczy się na błędach. Na szczęście są dobre firmy, które pomagają takich ludzi i potrafią odzyskać należne odszkodowanie. Jak dla mnie jedną z takich firm jest Poena, ktoś słyszał o nich ? Mi pomogli, kilka razy, przy tego typu polisie i OC.
amerigos220

Postautor: Wanda » 28 wrz 2017, 8:58

Nie Ty jeden - wiele osób się w to wplątało. W dodatku oczekując sporych zysków. Teraz okazuje się, że nie dość, że ich nie będzie, to jeszcze obniżone zostaną środki, czyli właściwie - tylko strata. Na szczęście da się z tym wygrać. W tym poradniku jest sporo o opłatach likwidacyjnych: maxmag.pl/na-czym-polegaja-oplaty-likwidacyjne/. Jeśli ktoś nie wie, to niby jest podpisane porozumienie i mają zwracać te koszty. Jednak wiadomo jak to jest - często i tak się nie obędzie bez pomocy adwokata.
Wanda

Postautor: Chloe » 02 paź 2017, 9:26

Jeśli w grę wchodzi polisolokata to trzeba szukać jak najbardziej profesjonalnej pomocy bo samemu to się nie wygra z takimi gigantami jak banki czy ubezpieczalnie. Poobstawiają się prawnikami i tyle. Wiem że warto skorzystać z porad kancelarii kplex.pro/polisolokaty/ którzy mają duże doświadczenie w walce z tego typu przeciwnikami i potrafią znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji.
Chloe

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę