Gdzie założyć konto bankowe ?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Gdzie założyć konto bankowe ?

Postautor: paatryk01 » 25 sie 2015, 19:18

Masz już konto bankowe ? Może jesteś studentem i rozglądasz się za jakąś opcją ? Może chcesz zmienić konto na ofertę innego banku ? A może chcesz założyć konto oszczędnościowe ?

Z chęcią i całkiem za darmo doradzę Ci gdzie założyć konto, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nie rób tego samemu, bo po co, skoro może Ci ktoś w tym pomóc beż żadnych opłat.

Skontaktuj się ze mną albo tutaj poprzez prywatną wiadomość (komunikator) albo na mailu, który jest umieszczony na moim profilu.

Wybierzemy dla Ciebie idealną opcję, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty na których Ci należy.

Jestem w stanie Ci pomóc także w kwestii wybory karty kredytowej i debetowej, także za darmo i także z uwzględnieniem Twoich potrzeb.

Napisz do mnie, nic na tym nie stracisz, co najwyżej kilka minut, a możesz zyskać pewność, że zrobisz dobry ruch, zakładając konto w banku, kartę debetową itp.
paatryk01@yahoo.pl
paatryk01

Re: Gdzie założyć konto bankowe ?

Postautor: andrzej_falkowski » 17 lis 2015, 10:02

Oczywiście, całkiem za darmo i bezinteresownie ktoś miałby poświęcać swój czas, żeby zupełnie obca osoba mogła sobie założyć takie konto, które będzie się najbardziej opłacać? :P No na pewno :P Co do zwykłego konta to wystarczy samemu wiedzieć czego się chce i po prostu poszukać, wszystkie banki mają całe swoje oferty na swoich stronach internetowych, więc co za problem? Lokaty czy inne rzeczy - ok, na tym ktoś może się nie znać, ale standardowe konto? Bez przesady :)
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Postautor: Tabaluga » 25 kwie 2016, 7:53

Witajcie, mam zamiar otworzyć konto oszczędnościowe, czy macie może jakieś rady w tym temacie? Możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
Tabaluga

Postautor: darek098 » 07 cze 2016, 15:33

ja bym chciał konto bez opłat i z dużą dostępnością do bankomatów:) jest akcja Miliony Polaków, możne teraz się wypowiedzieć o produktach bankowych, kontach, opłatach, myślę, że warto dać swoją opinię! ;) :miliony-polakow.pl
darek098

Postautor: trombek » 10 cze 2016, 6:06

Jeśli nie wiesz gdzie założyć konto bankowe to ... przejdź się po kilku oddziałach i popytaj o ofertę. Ja w ten sposób trafiłem do raiffeisen i wybrałem konto wymarzone. polecam
trombek

Postautor: sylwiak08 » 14 cze 2016, 15:11

Witam, polecam zajrzeć na stronę http://sylwiak08.oferty-kredytowe.pl/m2m/lokaty/ , gdzie można się zapoznać z aktualną ofertą dostępnych lokat i wybrać najlepszą dla siebie. Pozdrawiam.
sylwiak08

Postautor: sylwiak08 » 28 cze 2016, 1:16

Zestawienie aktualnych ofert kont bankowych również mamy :)
http://sylwiak08.oferty-kredytowe.pl/m2m/kontaosobiste/
sylwiak08

Postautor: pmsady » 29 cze 2016, 20:42

polecam eKonto z taryfą standard w mBank, darmowe przelewy, 9 tys, darmowych bankomatów, możliwość korzystania z konta w przyjaznej aplikacji mobilnej, smartfon czy tablet, 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach, polecam blog http://mbankkonto.blogspot.com , tam dowiecie sie na temat aktualnych usług mbank, pozdrawiam
pmsady

Postautor: parsi » 04 lip 2016, 14:59

Konto bankowe najlepiej założyć tam, gdzie jest najtaniej. A obecnie najtaniej jest w Smart Banku, co potwierdza najnowszy ranking: http://www.niepoddawajsie.pl/ranking-kont-osobistych-i-firmowych
parsi

Postautor: SmartPerson » 09 lip 2016, 15:05

Konto jest mądrze założyć tam gdzie są dobre usługi bankowe, a nie tam gdzie jest najtaniej. Kupowanie rzeczy najtańszych zwykle się nie zwraca w żaden sposób. Zwykle okazuje się być jeszcze droższym rozwiązaniem od tych wcześniej postrzeganych jako drogie.
Najlepiej samemu się przejść bo bankach i zrobić rozeznanie w temacie. Porozmawiać z osobami pracującymi w banku, skonsultować się i porównać wszystkie oferty, a następnie wybrać tą, którą uważamy za najlepszą. Ja osobiście polecam wybrać Raiffeisen, sam mam tam konto i wybrałem je właśnie metodą opisaną wyżej.
SmartPerson

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę