Gdzie założyć konto bankowe ?

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie założyć konto bankowe ?

Postautor: Milka » 21 lut 2018, 14:54

Zawsze polegam na zestawieniu Michała Szafrańskiego, który prowadzi bloga "jak oszczędzać pieniądze". Cenię to, że jest szczery i nie owija w bawełnę, jasno mówi z czego sam korzysta i co przynosi mu zyski. Ja tak wybrałam dla siebie dobre konto osobiste połączone z oszczędnościowym. Fajna wyszukiwarka, mogę sobie przefiltrować według preferencji.
jakoszczedzacpieniadze.pl/ranking-kont-osobistych-czyli-najlepsze-konta-bankowe
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Wiseman » 07 mar 2018, 13:55

Ja polecam Nest Bank, Idea Bank lub Getin Bank - najlepsze oferty, jeśli chodzi o tanie konto osobiste.
Wiseman

Postautor: nikkii » 09 mar 2018, 11:30

Dla niezdecydowanych polecam przejrzeć wszelkiej maści rankingi. Ja zawsze korzystam z tego comperia.pl/artykuly-polecane/32138-ranking-kont-osobistych-luty-2018.html, a przynajmniej korzystałam jak szukałam najpierw nowego konta, a potem szukałam też z ich pomocą kredytu, więc mogę szczerze polecić
nikkii

Postautor: deresz » 02 maja 2018, 19:35

Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen i nie narzekam. Darmowe prowadzenie i wypłaty z bankomatów, bankowość mobilna i pakiet darmowych przelewów. To tak z grubsza.
deresz

Postautor: wanyama » 06 maja 2018, 19:22

Ja Ci polecam Toyota Bank, bardzo fajne możliwości daje, do tego można dobrać konto oszczędnościowe, co też jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, bo miło jak nam pieniążki same rosną :-)
wanyama

Postautor: Dorota25 » 07 maja 2018, 2:02

Hejka. Osobiście polecam dwie oferty jedna do 26 roku życia za darmo( niebawem koniec terminu promocji) a druga dla wszystkich również za darmo. Pozdrawiam.

1. NAJLEPSZE DARMOWE KONTO MŁODZIEŻOWE:

- 0 zł za prowadzenie konta
- 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, żebyś nie musiał martwić się prowizjami za wyciąganie pieniędzy
- IKO najlepsza aplikacja mobilna na świecie, żebyś nie musiał się zastanawiać czy apka Ci się spodoba

- A do tego w promocji 100 zł do wydania na empik.com.

- Promocja trwa do 18.05.2018 roku

- Do 26 roku życia!

Link: tnij.at/pkobpkontodlamlodychzazero

2. Nr 1 w rankingu kont osobistych Bankier.pl 2017
Bezwarunkowo bezpłatne otwarcie i prowadzenie, bo wiemy, że w rodzinie liczy się każda złotówka.

Bezpłatne prowadzenie.
To wielka wartość, kiedy inni mogą na Ciebie liczyć. Tak było zawsze i tak jest dziś. Możesz na nas polegać niezależnie od okoliczności, a wybierając Konto, możesz liczyć na:

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej
0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za internetowe przelewy krajowe Elixir
0 zł za wpłaty w PLN we wpłatomatach sieci Euronet

Karta płatnicza to:

0 zł za wydanie i używanie karty
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet
0 zł za wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback

Link do rejestracji: tnij.at/nestkontozazero

Osobiście korzystam z numeru 2 od 4 miesięcy
Dorota25

Postautor: majkeli » 23 maja 2018, 8:42

Ja ostatnio w internecie trafiłem na coś takiego jak db elite - eliteprivatebanking.pl/#/db-elite/rachunek-db-elite . Nie wiem tylko jakie są szczegóły tej oferty. W opisie wygląda zachęcająco, ale mam wrażenie, że trzeba spełniać jakieś określone wymagania, żeby założyć sobie tego typu konto.
majkeli

Postautor: trusia » 29 maja 2018, 12:42

Ja mam konto osobiste w banku Raiffeisen z którego prowadzenie nie płacę. Nie płacę też za wypłaty z bankomatów i mogę bankować przez smartfona. Czyli mam to co potrzebuje i nie trzeba mi więcej.
trusia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę