BGŻOptima do lokaty Bezkarnej dodaje 50zł premii

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

BGŻOptima do lokaty Bezkarnej dodaje 50zł premii

Postautor: halomario » 28 lip 2018, 21:04

Dość ciekawa oferta w ramach promocyjnej akcji BGŻOptima. Oprócz standardowych odsetek dodają 50 zł premii. Co przy podstawowym oprocentowaniu, które obecnie wynosi 3,5% po przeliczeniu w zależności od zdeponowanej kwoty daje całkiem dobre, dziś niespotykane oprocentowanie.

Widziałem reklamy, tylko że nie potrafię tego znaleźć na stronie Bgzoptima. Wie ktoś gdzie to można znaleźć?
halomario

Re: BGŻOptima do lokaty Bezkarnej dodaje 50zł premii

Postautor: Jopek » 28 lip 2018, 21:11

Do Bezkarnej czy lokaty bezkompromisowej? Kiedyś robili takie akcje, ale dawno nie było. Idea też robiła.

Ja już niestety mam wykorzystane, a one są tylko dla nowych klientów. Wniosek można złożyć jak się zakłada tam konto oszczędnościowe.

Może zapytaj tutaj pod recenzją lokaty Bezkarnej i Bezkompromisowej są opinie o BGŻOptima http://www.eit-centrum.waw.pl/bgzoptima ... aty-konto/ oni tam odpowiadają w komentarzach na pytania dotyczące ofert bankowych, które opiniują.
Jopek

Postautor: Deco81 » 28 lip 2018, 21:14

Jopek pisze:one są tylko dla nowych klientów.

Przede wszystkim nie dla nowych klientów, tylko dla takich, którzy przez przynajmniej jeden rok nie mieli podpisanej umowy w BGŻOptima, czyli ogólnie w ciągu jednego roku nie korzystali w ogóle z BGŻOptima i nie mieli tam aktywnego żadnego konta lokaty i ogólnie niczego.
Deco81

Postautor: Jopek » 28 lip 2018, 21:16

Deco81 pisze:przez przynajmniej jeden rok nie mieli podpisanej umowy w BGŻOptima

Czyli co mogę sobie zamknąć konto w BGŻOptima i będę za rok znowu mógł sobie otworzyć lokatę Bezkompromisową albo lokatę Bezkarną??
Jopek

Postautor: Deco81 » 28 lip 2018, 21:22

Tak dokładnie. Ja tak robię co jakiś czas, co kilka lad w zasadzie. Konto zamykasz bardzo prosto po zalogowaniu do panelu wysyłasz wniosek o zamknięcie kotna w BGŻOptima i tyle. Wysłanie tego wniosku z zamknięciem wszystkich rachunków jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy ramowej.

Kiedyś tam mieli fajne lokaty poza tą bezkarną i bezkompromisową, ale obecnie poza nimi nie ma nic ciekawego, a konto oszczędnościowe jest ok ale tylko na krótkie okresy (przy czym mam na myśli tylko te konto smart, bo pozostałe są już za nisko oprocentowane).

Konto smart niestety nie nadaje się do dłuższego oszczędzania, bo procentowanie ma charakter promocyjny i obejmuje tylko nowe środki, a one są nowe tylko przez jakieś 2-3 miesiące w zależności od tego kiedy wpłacisz i od okresu promocji.

Podają to zawsze na stronie w opisie konta smart.
Deco81

Postautor: Prezik » 28 lip 2018, 21:24

Lokaty się dzisiaj niezbyt już opłacają. Oprocentowanie jest daremne po prostu. W większości banków nie chronią przed inflacją nawet.

Z premią może jeszcze ujdzie, ale trochę za dużo z tym zachodu. Trzeba konta zakładać, cudować potem zamykać.
Prezik

Postautor: AGP » 28 lip 2018, 21:36

Prezik pisze:nie chronią przed inflacją nawet.

Lokata bezkarna z tego co widzę na stronie BGŻOptima jest na 3,5% inflacja jest 2 z czymś, to trochę tam chronią. Jak się jeszcze uwzględni 50 zł premii to wychodzi nieźle, ale one są tylko na 3 miesiące, więc to tak na krótką metę. Reszta lokat w BGŻ Optimie jest słaba. Idea Bank ma lepsze. No tyle, że ta premia jest teraz, no to pewnie dodali, bo Idea podniosła oprocentowanie.

Nie ma informacji na stronie, bo to pewnie jest akcja specjalna i jest na osobnej stronie, ale nie wiem gdzie. Poszukaj w necie. Na pewno o tym piszą.
AGP

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę