Darmowe konta bankowe

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Darmowe konta bankowe

Postautor: opiekunnestbank » 21 cze 2017, 12:21

Wiseman pisze:Aktualnie darmowe konta mają w Nest Banku i Idea Banku.

Szanowny Panie, Nest Konto w Nest Banku to faktycznie darmowe konto bankowe. W ramach jego oferty za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: ewa123 » 28 cze 2017, 17:50

W BGŻ Optima polecam konto. Nie płacę żadnych kosztów.
ewa123

Postautor: royo » 02 lip 2017, 21:34

Ale w sumie darmowe jest też konto wymarzone w raiffeisen polbank. 3 zł bodajże za kartę, ale konto główne jest oprocentowane, więc się zeruje często (a często dostaje się bonus). Ja ogólnie rzecz biorąc polecam to konto głównie ze względu na bankowość elektroniczną, która jest najprzyjemniejsza z wszystkich dotychczasowych kont
royo

Postautor: morron » 23 lip 2017, 21:46

Mam konto w Nest Banku i w zasadzie niczego więcej mi nie potrzeba. Konto jest w pełni darmowe do którego mam dostęp online - a dla mnie to bardzo ważne ponieważ często jestem w trasie, ruchu.
morron

Postautor: emil » 31 lip 2017, 22:31

A przy nest koncie jak jest z wypłata pieniędzy za granicą?
emil

Postautor: fiodorowicz » 08 sie 2017, 16:46

A czy w Nest Banku można założyć lokatę nie posiadając konta osobistego?
fiodorowicz

Postautor: opiekunnestbank » 17 sie 2017, 16:01

emil pisze:A przy nest koncie jak jest z wypłata pieniędzy za granicą?

Szanowny Panie Emilu, wypłata gotówki w bankomacie za granicą to każdorazowo kwota 5 zł od jednej transakcji.

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: tinta » 23 sie 2017, 16:44

Widziałem, że nest bank ma konto młodzieżowe, wiadomo cos co to w ogóle za konto?
tinta

Postautor: opiekunnestbank » 06 wrz 2017, 16:07

fiodorowicz pisze:A czy w Nest Banku można założyć lokatę nie posiadając konta osobistego?

Szanowny Panie, Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: opiekunnestbank » 07 wrz 2017, 16:23

tinta pisze:Widziałem, że nest bank ma konto młodzieżowe, wiadomo cos co to w ogóle za konto?

Szanowny Panie, w Nest Banku mamy konto dla młodzieży. To Nest Konto Samodzielne, które pozwala na bezpieczne wprowadzenie dziecka w świat finansów. Do otworzenia tego konta wymagane jest posiadanie Nest Konta w Nest Banku. Aby je otworzyć wystarczy, że zaloguje się Pan do swojego Nest Konta i złoży wniosek o „Nest Konto Samodzielne”. Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim: pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13–18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale Pan jest jego posiadaczem, a więc można mieć stały wgląd w historię transakcji. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, można od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta dziecko. Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płaci się nic za otwarcie, prowadzenie, kartę, internetowe przelewy krajowe Elixir, bankomaty w Polsce i za granicą i wpłatomaty sieci Euronet. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/konta/konto-samodzielne.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę