Darmowe konta bankowe

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Darmowe konta bankowe

Postautor: Frederyk » 27 kwie 2015, 8:59

Zobacz sobie na czymś takim.

Jest to taka porównywarka, może coś znajdziesz.
Frederyk

Postautor: Jagosia » 07 maja 2015, 9:00

Konto za 0 w pko bp. Potencjalny koszt jest w posiadaniu karty, ale jak płaci się nią 300 złoty, to też jest darmowa. Mam, chwalę sobie.
Jagosia

Postautor: Frederyk » 07 maja 2015, 12:35

ulicafinansowa.pl pisze:
> Wszystkie zupełnie darmowe konta po pewnym czasie przestają być darmowe
> albo bank daje warunek do spełnienia aby konto było darmowe. Warto raczej
> rozejrzeć się za stabilnym kontem w którym jest mało zmian w tabeli opłat i
> prowizji niż zmieniać co chwile konto bo wprowadzą do niego dodatkowe
> opłaty.

To niestety prawda albo musisz wydać określoną sumę kartą.
Lub/i/ponad to trzeba mieć regularne wpływy na konto :)
Frederyk

Postautor: milenna » 12 maja 2015, 9:52

ja się nad kontem Idealnym zastanawiam http://www.ideabank.pl/konto-idealne chce zmienić obecny bank bo ze mnie zdziera i nie wiem czy nie przejdę do idei. można otworzyć rachunek przez internet co w moim przypadku jest świetnym rozwiązaniem - musiałąbym brać wolny dzień żeby pojawić się w banku w godzinach jego otwarcia.... a za prowadzenie i przelewy internetowe nic się nie płaci a korzystam głównie z takich przelewów....
milenna

Postautor: Czysia » 13 maja 2015, 11:22

Darmowe konto, to mi wychodzi w pko bp. Nawet za karte nie płace, bo 5 transakcji kartą w miesiącu i jest darmowa.
Czysia

Postautor: Frederyk » 13 maja 2015, 12:05

Czysia pisze:
> Darmowe konto, to mi wychodzi w pko bp. Nawet za karte nie płace, bo 5
> transakcji kartą w miesiącu i jest darmowa.

Może i prawda. Niewiele osób (może mam złe dane) zbiera punkty payback. I inaczej patrzą na konta bankowe.
Ja czasem sprawdzam na różnych forach gdzie są najnowsze promocje. I co wchodzi nowego w banku.
Wiele ofert przemy koła mnie ale tak musi być. Najczęściej to piszą na bankierze i tym podobnym.
Bardzo mało osób wie, że można też poszukać takich informacji na rankomacie. I innych porównywarkach.
Frederyk

Postautor: finansjer » 22 maja 2015, 20:59

Nie ma darmowych kont bankowych, są tylko lepsze lub gorsze warunki, ale zawsze jakieś warunki :oops: Wolę zaoszczędzić przez pomnożenie swoich drobnych oszczędności, niż szukać - w jakim banku akurat teraz będę miał upust kilka złotych za jakieś dziwne warunki. Inwestuję na mforexie.pl w akcje i moje korzyści finansowe jak na razie rosną :D
finansjer

Postautor: Robus » 10 cze 2015, 9:58

Uważam że zaufanie do instytucji też jest ważne. Pko bp ma moje zaufanie i mam tam konto bankowe i swoje oszczędności.
Robus

Postautor: weeka » 10 cze 2015, 10:22

Te promocje w bankach bardzo szybko się zmieniają więc najlepiej przed założeniem przejrzeć sobie aktualną ofertę. Przeważnie jakiś bank ma opcje "za darmo" w danej chwili, ale patrzmy też na inne udogodnienia typu bankomaty, przelewy ekspresowe itp
Wypoczynek w Tatrach, komfortowe pokoje zobacz na http://www.dunajeckidworek.pl
weeka

Postautor: sgfg » 05 lis 2015, 18:11

Darmowe... Tere fere. Zebys sie potem bolesnie nie przekonał jak bardzo sie mylisz. Ja polecam samemu kuć własny los i pograć sobie na m forex.pl (usun spacje). Sam zarobiłem juz troche na handlu walutami i polecam.
sgfg

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę