Darmowe konta bankowe

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Darmowe konta bankowe

Postautor: andrzej_falkowski » 17 lis 2015, 9:56

ulicafinansowa.pl pisze:
> Wszystkie zupełnie darmowe konta po pewnym czasie przestają być darmowe
> albo bank daje warunek do spełnienia aby konto było darmowe. Warto raczej
> rozejrzeć się za stabilnym kontem w którym jest mało zmian w tabeli opłat i
> prowizji niż zmieniać co chwile konto bo wprowadzą do niego dodatkowe
> opłaty.

To prawda, ale nie wiem czy na ten moment są jeszcze zupełnie darmowe konta. Jakiś czas temu się rozglądałem na ofertami podobnymi do mojego eKonta z mBanku i znalazłem podobne z Aliora czy z ING i w sumie one tak naprawdę niczym się od siebie nie różniły, każde z nich miało właśnie jakiś warunek do spełnienia by było darmowe. Choć z drugiej strony moim zdaniem to wcale nie jest jakiś spory kłopot, bo te warunki zwykle opierają się np. na płatnościach kartą. To przecież niemal każdy wykona kilka takich w ciągu miesiąca i ma wtedy już zupełnie za darmo. Poza tym jak to mówią - daj komuś palec, a weźmie całą rękę, wszystko byście chcieli mieć za free, najlepiej żeby jeszcze z nieba spadło i żeby wam pod nos podetknęli :P
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Postautor: majk » 19 lis 2015, 19:42

Obecnie mam w bgz optima, smart banku i bzwbk.
Polecam ciekawą stronę z promocjami
http://www.okazjeinternetowe.pl/
majk

Postautor: sroka » 09 gru 2015, 13:36

Polecam sprawdzić stronkę konto-bankowe-za-darmo.pl bardzo fajne informacje właśnie na temat darmowych kont, czy faktycznie są darmo.
sroka

Postautor: Luki » 13 gru 2015, 10:51

Witam,
ja mam konto w mBanku i jestem z niego zadowolony.
Konto prowadzone jest bezplatnie.
Karta tez bezplatna, bo duzo z niej krzystam. Darmowe wszystkie bankomaty.
Dodatkowo sa mOkazje (cos jakby kody rabatowe) wiec to oni placa mi:)
Maja sporo rachunkow wiec najlepiej zadzwonic na infolinie i dopytac o szczegoly, zeby doradzili najepsze rozwiazanie.
Luki

Postautor: mateuszp » 13 gru 2015, 22:01

Ja mam w t-mobile (kiedyś alior sync) i jestem zadowolony. Konto darmowe, karta też oraz wypłaty w jakiegokolwiek bankomatu :) kiedyś nawet dawali parę złoty zwrotu jak się dużo zakupów przez neta robiło, choć nie wiem czy tego nie wycofali, bo chyba dawno nic nie dostałem :P
start-tm.pl - zarabiaj ze mną.
Awatar użytkownika
mateuszp

Postautor: userus » 17 gru 2015, 23:15

To zależy jakie kryterium przyjmujesz, co jest najważniejsze.
Jeżeli potrzebny jest Ci dostęp do oddziałów, to chyba największą sieć ma PKOBP.
Jeśli wystarczy dostęp przez internet, to załóż takie konto, które jest darmowe i przy okazji zakładania którego możesz zgarnąć dodatkowe profity, np. http://bankomaniacy.pl/2015/12/konto-godne-polecenia-i-175-zl-premii-w-bzwbk/ za spełnienie banalnych warunków promocji otrzymujesz w prezencie 100 zł w gotówce oraz dodatkowo 75 zł w środkach Grouponie. Konto ma gwarancję darmowości do 30 czerwca 2017, czyli jeszcze przeszło 1.5 roku. Potem oczywiście możesz je zamknąć albo skorzystać z kolejnej okazji.
Uwierz mi, że nie warto przywiązywać się do jednego banku :)
userus

Postautor: Akadiusz555 » 11 lip 2016, 20:55

Nie będę Wam polecać konkretnego banku, ponieważ każdy ma swoje indywidualne potrzeby, a ostatnio znalazłem dobre zestawienie na stronie NajlepszeBankowe.pl, więc tam można sobie porównać i wybrać co kogo interesuje.
Akadiusz555

Postautor: maksymillian » 02 sie 2016, 12:31

Mogę polecić ciekawą informacje na tematy związane z bezpłatnymi kontami bankowymi
http://www.arslege.pl/aktualnosci/czy-darmowe-konto-bankowe-jest-faktycznie-darmowe,102125
maksymillian

Postautor: trombek » 09 sie 2016, 10:52

Konto w Raiffeisen Polbank jest super, jeśli chcesz konto osobiste bez opłat to polecam, sam je posiadam. Na koncie osobistym pieniądze rosną, opłaty są żadne (albo minimalne) i do tego od razu dostaje się w gratisie lokatę i gwarancję niezmienności opłat. Brzmi dobrze
trombek

Postautor: Anetek » 25 sie 2016, 20:36

Osobiście polecam konto w Orange Finanse. Korzystałem z usług różnych banków i zrezygnowałem ze względu na ciągłe prowizje... Każda pierdoła wiązała się z naliczeniem drobnych kwot. A to za to 5 zł, a to za tamto 2 zł. Wiadomo grosz do grosza i okazuje się, że na dodatkowe opłaty tracimy w ciągu roku ponad 100 zł albo i więcej. Zależy kto jak często korzysta. Na początku byłem sceptyczny co do Orange, ale po namowach znajomego spróbowałem. Konto jest darmowe (nie półdarmowe jak to bywa z innymi bankami). Nie ma naszych ulubionych kruczków. Nie doją nas z pieniędzy. Jest sporo przydatnych funkcji, np. przelew z telefonu na telefon czy program korzyści (rabaty w sklepach). Z resztą ofertę można sobie znaleźć w necie. :)
Anetek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę