W co warto zainwestować

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: W co warto zainwestować

Postautor: mirkaolczyk » 26 paź 2018, 13:35

co za bieg okoliczności! Też zainwestowałam w kupno mieszkania pod wynajem od Red Co. Akurat w Bydgoszczy jest dużo młodych rodzin z dziećmi i ogólnie ciągle przybywa nowych mieszkańców, więc wiem, że nie ma problemu z wynajęciem, zwłaszcza, że mieszkanie jest nowe, w dobrej cenie i w dobrej lokalizacji ;) Pzdr!
mirkaolczyk

Postautor: Mikki » 31 gru 2018, 10:06

Ja zaczęłam inwestować dopiero jak znalazłam nową pracę, dobrze płatną. A to dzięki dobremu cv, które stworzyłam w kreatorze szybkiecv :)
Mikki

Postautor: amberus » 02 sty 2019, 12:46

Budowę dochodowego biznesu można zacząć nawet bez żadnej inwestycji. I to takiego który będzie dawać od 500 $ do kilku tys $ miesięcznie. Wystarczą chęci i wiedza. Wiedzę daję za darmo, tak samo jak i pełną pomoc - pracapewna@gmail.com [ podaj tel. ]
amberus

Postautor: sakado » 18 sty 2019, 10:36

XTB - polecam. W jednym systemie inwestowanie w akcje, waluty, krypto, obligacje, surowce i inne tematy.
A ile można z tego wyciągnąć? Tak realnie? To od was zależy, podobnie zresztą jak od kapitału, jakim zarządzacie.
Żeby faktycznie cokolwiek z tego wyciągnąć, trzeba poświęcić temu czas.
A potencjał inwestycyjny jest po prostu wybitny.
sakado

Postautor: dariakrakowiak » 31 sty 2019, 14:17

A może nieruchomości? Słyszałam, że to naprawdę opłacalny biznes i z mężem coraz poważniej zastanawiamy się nad kupnem domu na wynajem. Myślimy nad Hiszpanią, najlepiej w jakimś kurorcie turystycznym - w takich miejscach przyjezdni często szukają lokum na wakacje, więc inwestycja ma szansę się zwrócić dosyć szybko. Oczywiście wszystko zależy od tego, w jakim mieście zainwestujemy. Skontaktowałam się już ze specjalistami z firmy Whiszpanii.pl, mają nam pomóc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty. Zobaczymy, co nam zaproponują :)
dariakrakowiak

Postautor: samest » 04 lut 2019, 9:40

Czyli nie muszę wpłacać do XTB żadnego szczególnego depozytu? To może być dowolna kwota i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku, zgadza się?
Nie ma też żadnych stałych opłat za samo korzystanie z systemu?
samest

Postautor: strefa » 07 lut 2019, 11:44

warto (zainwestować) w paczki reklamowe.
jest to jakaś alternatywa dla giełd i kryptowalut.

przykładowe naliczenia:
wykup paczki za 10$; 50$; 100$ daje odpowiednio 12$; 60$; 125$ zysku
po 130; 120; 110 dniach - w zależności od pakietu.

do tego przy reinwestycji dochodzi procent składany - zarabiamy jeszcze
więcej.

dla zainteresowanych:
adblast.alternet.com/r/invest-pro
strefa

Postautor: patenor » 11 lut 2019, 9:46

No właśnie, działamy na tym systemie już jakiś czas, tzn. XTB. No i polecam. Fajne jest to, że w jeden system wrzucili kilka różnych opcji inwstycyjnych. Jest demo, a xstation faktycznie daje wszystko, co można sobie wymyślić.
patenor

Postautor: klara8447 » 25 lut 2019, 21:12

Bez względu na to, w co zainwestujecie, warto zadbać o odpowiednią księgowość firmy. Dobrze mieć pod ręką specjalistów, którzy będą wiedzieć dokłądnie jak zająć się finansami firmy. Polecam w tym zakresie kancelaria-alesta.pl/ - mają świetną renomę i doświadczenie.
klara8447

Postautor: skubcio » 27 lut 2019, 8:02

to zalezy czy chcesz inwestowac w jakies zaklady czy we wlasna dzialalnosc.. My otworzylismy wlasną firmę i dzieki odpowiedniej motywacji pracownikow (wykupilismy medyczne pakiety w medicover umozliwiajace im szybka i latwo dostepna opieke zdrowotna) oraz dbaniu o ludzi i dokumenty nasza firma fajnie sie rozwija i mamy duze zyski a jednoczesnie robimy to co kochamy :)
skubcio

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze