Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Kilka pomysłów na własny biznes - prośba o ocenę

Postautor: Kasia chyla » 20 lut 2019, 15:16

Wchodząc na rynek, trzeba się na prawdę dobrze zorientować jak wygląda sprawa na rynku, jaką mamy konkurencje etc. Ja postawiłam sklep internetowy a właściwie mi postawiła agencja interaktywna Proformat z Wrocławia. Mam sklep internetowy z ubraniami. Agencja stworzyła go a następnie pozycjonowała i pozycjonuje mi go do dnia dzisiejszego. Z efektów jestem bardzo zadowolona jak i ze współpracy z członkami agencji.
Kasia chyla

Postautor: szafranka » 27 lut 2019, 8:04

Otworzenie wlasnego biznesu to nie taka prosta sprawa. Nie da sie jednoznacznie podpowiedziec w co zainwestowac bo wszystko zalezy od twoich mozliwosci finansowych i zainteresowan. Bez wzgledu na to co otworzysz pamietaj by dbac nie tylko o produkty i papiery ale tez o pracownikow ktorzy stanowai wazna czesc firmy. U nas sa pakiety medyczne z medicover ktore motywuja pracownikow do pracy bo dzieki nim zyskuja dostep do opieki medycznej bez oczekiwania na termin i bezs ponoszenia kosztow jak w przypadku lekarzy prywatnych
szafranka

Postautor: Michal32 » 12 mar 2019, 12:52

Tu są ciekawe pomysły na własny biznes w formie franczyzy cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke
Michal32

Postautor: Eddison » 26 kwie 2019, 21:05

A co np. z takimi agencjami jak MultiSerwis-24? Fantastyczni doradcy finansowi, którzy znają się na pieniądzach, inwestycjach i biznesach bardzo dokładnie. Szczególnie polecam osobom zainteresowanym franczyzą.
Eddison

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze