W co zainwestować 30 tys.?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane


Re: W co zainwestować 30 tys.?

Postautor: KrissWs » 07 cze 2019, 14:01

Inwestując 15 tyś mogę rozkręcić własny biznes na zasadzie franczyzy z Cuk. Mam dostęp do szkoleń i materiałów, a przy okazji uczę się zupełnie nowego zawodu.
KrissWs
 

Re: W co zainwestować 30 tys.?

Postautor: hamels » 09 wrz 2019, 8:35

Macie system XTB, w nim wszystkie niezbędne narzędzia, rozwiązania, więc da się z tego wyciągnąć niezłą kasę, ale to wymaga analizy, poświęcenia analityce i znajomości rynku. Z inwestowaniem nie jest tak, że możecie sobie bazować na szczęściu, a to da efekty. Może raz, może drugi, ale na pewno nie docelowo. Akurat ten temat już przerabialiśmy.
hamels
 

Re: W co zainwestować 30 tys.?

Postautor: opiekunnestbank » 17 lis 2019, 15:11

Szanowni Państwo, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, które pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Korzystając z Nest Oszczędności mogą Państwo uzyskać, oprócz tradycyjnych odsetek, dodatkową Premię za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u nas konta bankowego. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2017, 16:18

Poprzednia

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], MSN [Bot]


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «