Mieszkanie jako inwestycja?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Mieszkanie jako inwestycja?

Postautor: andromeda » 29 gru 2019, 8:45

Mieszkanie jako inwestycja sprawdza się idealnie jak kupisz je w odpowiedniej lokalizacji, na przykład na tym osiedlu które atal buduje w Trójmieście gdzie są mieszkania z widokiem na morze
andromeda

Postautor: artek » 30 gru 2019, 13:23

Fajny pomysł, tylko na początek pomyśl gdzie ubezpieczyć tą inwestycję. W Cuk znajdziesz porównywarkę majątkową, w której wyszukasz korzystne dla siebie ubezpieczenie mieszkaniowe.
artek

Postautor: trofi » 28 sty 2020, 10:38

Zawsze się opłacało inwestowanie w nieruchomości i do dziś się nic nie zmieniło ale ja gdybym miała inwestować to wybrałabym stolicę i osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera bo to osiedle ma wyższy standard niż te w okolicy i jest ciekawiej zaprojektowane niż inne
trofi

Postautor: okularnica77 » 31 lip 2020, 13:32

To, ze mieszkanie trzeba ubezpieczyć to jest chyba oczywiste. ja na szczescie ubezpieczyłam je od różnych nieszczęs,liwych wypadków.A tym bardziej, ze niedawno co nabyłam nowe mieszkanie tutaj osiedlenagornej.pl Mam piekny metraż, mieszkanie z balkonem wśród zieleni ;)
okularnica77

Postautor: OnlyPP » 29 wrz 2020, 20:52

okularnica77 pisze:
> To, ze mieszkanie trzeba ubezpieczyć to jest chyba oczywiste. ja na szczescie ubezpieczyłam
> je od różnych nieszczęs,liwych wypadków.A tym bardziej, ze niedawno co nabyłam nowe
> mieszkanie tutaj osiedlenagornej.pl Mam piekny metraż, mieszkanie z balkonem wśród
> zieleni ;)
To widzę, ze nie tylko ja je tutaj kupiłam. Kiedy dokładnie je kupiłaś ? Bo ja je kupiłam w maju ;)
OnlyPP

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze