Czy warto inwestować w złoto?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Czy warto inwestować w złoto?

Postautor: mario » 09 sty 2013, 17:10

W ostatnim czasie rośnie popyt na fizyczne złoto. Sztabki złota na potęgę kupują Amerykanie oraz Chińczycy, czyli przedstawiciele największych gospodarek na świecie. Siłą rzeczy zawsze kiedy rośnie popyt to należy się spodziewać wzrostu cen na uncję złota. To bardzo dobra wiadomość na inwestorów mających w portfelach produkty finansowe oparte na złocie lub wręcz sztabki złota. W ubiegłym roku Chiny sprowadziły do kraju 720 ton złotego kruszcu-to o blisko 85 procent więcej niż w 2011 roku.
mario

Co wpływa na cenę złota

Postautor: hajek » 10 sty 2013, 20:10

Polacy nie są zbyt skorzy do podejmowania ryzyka inwestycyjnego. Dlatego inwestycje w metale szlachetne cieszą się u nas dużym powodzeniem. Wszyscy zachwycają się wzrostowym trendem ceny złotego kruszcu, lecz nie wiedzą do końca na podstawie jakich czynników kształtuje się ta cena.
Co wpływa na cenę złota:
- poziom kursu walutowego USD/PLN
- notowania złota na giełdzie towarowej w Londynie
Cena sztabek złota podawana jest w dolarach amerykańskich, a jednostka masy w uncjach trojańskich. Jedna uncja to ok. 31 gram)
hajek

Re: Czy warto inwestować w złoto?

Postautor: grzegorz_jot » 03 kwie 2014, 0:47

ostatnio mój znajomy mówił, że bardziej opłaca się inwestycja w srebro - on wciąż kupuje srebrne monety, co o tym sadzicie?
tuk.pl - sprawdzone i pewne oferty pożyczkowe
grzegorz_jot

Postautor: maciekwin » 09 wrz 2014, 14:17

Monety to inny sposób inwestycji - raczej nie dla kruszćcu. Złoto obecnie stoi bardzo wysoko na rynku i od dawna już opłaca się w nie inwestować.
Awatar użytkownika
maciekwin

Postautor: mariola345 » 21 sty 2015, 20:25

Jeżeli szukasz sposobu inwestycji, która przyniesie Ci realne zyski skontaktuj się z naszym doradcą. Podpowiemy CI co nalezy zrobić, będziemy Ci pomagali nie tylko w trakcie trwania inwestycji, ale także po jej zakończeniu. Zajmujemy się również kredytami gotówkowymi, hipotecznymi, konsolidacyjnymi oraz ubezpieczeniami.

przedstawiciel24.eu
mariola345

Postautor: marija » 21 mar 2015, 11:34

a ja nie bardzo ufam doradcom - zawiodłam się bardzo na tylu doradcach, ale niestety po czasie (kredyt w CHF w 2004r.!!!), dlatego teraz ufam tylko sobie. Przeczytałam w necie o inwestownaiu w waluty, wybrałam www.toforum.pl, który jest dostępny na przeglądarkach i sama po zanalizowaniu wykresów oraz trochę "na czuja" decyduję o transakcjach - póki co idzie nieźle :)
marija

Postautor: marmara » 30 mar 2015, 18:13

do marija - gdzieś już czytałam ten tekst ;) też inwestuję na toforum.pl, ale teraz nie w waluty tylko w złoto :D
marmara

Postautor: rabina » 15 cze 2015, 7:50

Inwestując poprzez forex trzeba się trochę na tym znać, ale warto w to wejść. Korzystam ze strony toforum.pl, i inwestuję w waluty, teraz są tam najniższe spready
rabina

Postautor: hansik » 16 cze 2015, 6:32

I tak i nie. Masz od tego doradców inwestycyjnych - http://sprawdzonydoradca.pl/doradcy Kwestia znalezienia konkretnego człowieka, ale i tak uważam, że kluczowa w tym wszystkim jest własna wiedza na temat inwestowania. Bo po co inwestować w dany temat, nie mając na jego temat wiedzy? Można wierzyć fachowcowi, ale jednak to co sami potrafimy musi mieć większą wartość.
hansik

Postautor: ulicafinansowa.pl » 16 cze 2015, 7:21

Złoto jest strategicznym surowcem i jego znaczenie zawsze będzie duże, jednak nie da się jednoznacznie określić czy wartość złota będzie rosłą czy malała ponieważ jego wykres jest uzależniony od sytuacji makroekonomicznej na świecie.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze