Promocja firmy

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Promocja firmy

Postautor: nati1999 » 07 mar 2018, 8:04

Jest przynajmniej kilka ciekawych opcji. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Człowiek, będący panem siebie samego, może smutkowi swemu położyć kres równie łatwo, jak może wynaleźć sobie przyjemność.
Awatar użytkownika
nati1999

Postautor: saba_g42 » 27 kwie 2018, 2:16

Oczywiscie, że jest wiele form promocji i reklamy firmy ;) Jest cala masa narzędzi online, ale także nie możemy uciekać od tradycyjnych form takich jak tablice reklamowe (można je np. zakupić od andros-reda.pl) , druk ulotek czy wizytówek.
saba_g42

Postautor: Włodekkk » 09 maja 2018, 15:28

U mnie bardzo dobrze sprawdza się marketing smsowy. Początkowo myślałem, że to skomplikowane i drogie narzędzie, ale absolutnie tak nie jest. Używam w tym celu platformę playsms.pl, która obsługuje taką masową wysyłkę wiadomości. Udało się zbudować dużą grupę stałych i lojalnych klientów.
Włodekkk

Postautor: qlołly » 10 maja 2018, 5:19

Pewnie jest to sprawa indywidualna, uzależniona od specyfiki działalności jaką zajmuje się konkretna firma. W jednej firmie wystarczy reklama tradycyjna, w innej można ograniczyć się do reklamy w Internecie. W przypadku naszej firmy bazujemy na reklamie tradycyjnej. Mamy oczywiście stronę internetową, ale są na niej wyłącznie informacje o lokalizacji i zakresie wykonywanych usług. Co do reklamy tradycyjnej, to oprócz szyldu wykonanego na panelu podświetlanym, drukujemy ulotki informacyjne odnośnie oferowanych przez nas usług. Wykonaliśmy również stylowe potykacze wzorowane na przedwojennych zdjęciach z ulic naszych miast. Całością zajmuje się Fabryka Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143. Wykonują wszystko od projektu, po wykonanie i montaż. To istotne bo w przypadku panelu podświetlanego trzeba było go zamontować wysoko, a oni mają własny podnośnik koszowy i zgrabną ekipę, która robi to profesjonalnie.
qlołly

Postautor: tyma2124 » 13 lip 2018, 21:54

Fajnie oprócz działań w online pomyśleć też o jakiejś namacalnej formie reklamy - na pewno zawsze dobrym pomsyłem będa ulotki, foldery o firmie, takie coś zawsze się przyda, a jeszcze jak jest ciekawie wykonane to juz w oógle super:) No i standardowo dobrze jet mieć gadżety reklamowe, które można wręczyć klientom w ramach upominku. ja gadżety zawsze zamawiam na videodruk.pl - mają super wybór, a co najwazniejsze - szybko i sprawnie realizują zamówienia.
tyma2124

Poprzednia