Hale magazynowe w Polsce

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane


Hale magazynowe w Polsce

Postautor: markiszon » 30 sty 2015, 10:26

No właśnie - czy warto? Zdaję sobie sprawę z tego jakich to wymaga pieniędzy. Bardziej interesuje mnie to, jak wyglądają perspektywy dla nieruchomości - czy faktycznie widać na to klientów, czy hale nie tracą na wartości?
markiszon
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: brida » 30 sty 2015, 10:30

To dziwne pytanie. Bo biorąc pod uwagę aktualne ceny nieruchomości to oczywiście że zdecydowanie warto, ale to wszystko zależy od twojego pomysłu na biznes. Jeśli hala będzie stała pusta, to będzie wyłącznie generowała koszty - jej powierzchnia musi być po prostu wykorzystana.
brida
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: hanaj » 30 sty 2015, 10:38

Według tego - jartom.com/hale-budowa/koszt-cena-cennik budowa hali magazynowej od zera pociąga za sobą nawet kilka milionów złotych. Gotową halę można kupić taniej, ale kwestia tego w jaki będzie stanie. No i prawda - żeby zabrać się za coś takiego najpierw potrzebny bardzo konkretny biznes plan.
hanaj
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: markos » 02 lut 2015, 10:14

To nie tylko budowa - sama działka może kosztować nawet kilka milionów, kwestia lokalizacji, wielkości - wiele czynników ma tutaj znaczenie.
Najważniejsze - plan. To nie jest zabawa, mowa o ogromnych kwotach, tak więc musicie mieć konkretny plan jak to wszystko wykorzystacie.
markos
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: miczalen » 02 lut 2015, 10:24

Ale czy coś takiego ma sens, skoro w tym momencie w całej Polsce liczba hal magazynowych jest tak duża? Wszędzie można trafić coś wolnego. Po co zatem w coś takiego inwestować? Ma to sens? Tym bardziej, że inwestycja zdecydowanie długoterminowa...
miczalen
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: majkos » 02 lut 2015, 10:35

Właśnie dlatego to ma sens, zobaczcie jartom.com/nieruchomosci/Budynek-biurowy-dostosowany-do-produkcji-materialow-audiowizualnych-Piaseczno-3117abuos?_ga=1.232175575.917000520.1415799093 Coś takiego wymaga na start sporych środków, posiadacie je? No i jeszcze pomysł na wykorzystanie. Hal jest dużo dlatego, że nie ma inwestorów.
majkos
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: zypol » 02 lut 2015, 10:40

Jeśli pytacie na poważnie to radzę obserwować nieruchomości w SSE - JARTOM ma takie hale, np. w Bieruniu. I tutaj korzysta się jeszcze ze zwolnień podatkowych, ale nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowanie największe znaczenie ma po prostu pomysł na wykorzystanie tego magazynu.
zypol
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: magamel » 04 lut 2015, 9:53

Zdecydowanie potwierdzam - w Polsce tak tanich nieruchomości nie mieliśmy od bardzo dawna i faktycznie warto zainwestować, jednak aby zrobić dobry interes, to trzeba wyłożyć na to potężne środki. Jeśli miałbym coś sugerować to bardziej biurowiec - JARTOM ma coś takiego np. w Piasecznie. Ale tutaj również potrzebny konkretny pomysł.
magamel
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: majki » 04 lut 2015, 10:04

To już zdecydowanie bardziej skłaniałbym się na nieruchomości w SSE, bo tam przynajmniej macie realne korzyści z posiadania magazynu, i co istotne, prawie wszystkie strefy faktycznie się rozwijają, powstają kolejne firmy - to jednak daje spore możliwości. Kwestia tego czy rynek ma środki na kolejne inwestycje tego typu.
majki
 

Re: Hale magazynowe w Polsce

Postautor: kanko » 04 lut 2015, 10:16

Najlepiej zainwestować w nieruchomość, która jest przygotowana pod konkretną działalność, np. produkcyjną, konkretny towar. Wtedy można tą nieruchomość łatwiej wynająć. Pytanie jak długo to potrawa, bo prawda jest taka, że ilość nieruchomości jest na tyle duża, że nie jest łatwo znaleźć najemcę na nieruchomość.
kanko
 

Następna

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «