Konkretna pewna inwestycja.

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Konkretna pewna inwestycja.

Postautor: Dana » 09 gru 2015, 19:21

Witam. Długo szukałam sposobu aby dobrze zainwestować pieniądze. Wcześniej wkładałam na lokatę ale to się nie opłaca. Znalazłam super Firmę gdzie zainwestowałam niedużą kasę, to co się stało po niedługim czasie przeszło moje oczekiwania.
Jeśli ktoś chce zarabiać naprawdę duże pieniądze, zapraszam do współpracy z legalną FIRMĄ.
Informacje i kontakt na stronie:
http://trafficmonsoonteam.pl/arnika22
Dana

Postautor: mateuszp » 21 gru 2015, 20:38

Również polecam Traffica, zawsze omijałem tego typu firmy, choć tutaj wszedłem, bo jest to firma dużo stabilniejsza niż wszystko co jest na rynku. Zarobić można i to sporo, choć warto też wspomnieć, że mamy tutaj w miarę wysoką stopę zwrotu, więc lepiej wejść z taką kwotą, którą w razie czego moglibyśmy stracić i spokojnie żyć dalej, mimo iż taka sytuacja raczej nie nastąpi. Firma cały czas świetnie wypłaca, a bufor finansowy to grubo ponad $20mln :)
start-tm.pl - zarabiaj ze mną.
Awatar użytkownika
mateuszp

Postautor: ktosia » 08 sty 2016, 10:47

Konkretna i pewna inwestycja to zakup mieszkania pod wynajem, zarabiałam tak wiele lat na mieszkaniu babci, teraz stawiam na opcję aparthotel. Na początek skorzystam pewnie z oferty Wola Invest bo najpewniejsza.
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: kawior » 20 sty 2016, 15:39

ja inwestuje w pozyczki pozabankowe w klubie inwestorow i jestem z tego sposobu zadowolony, ryzyko jest niewielkie (jeszcze mi sie nie zdarzylo nie odzyskac pieniedzy) a zarobki zadowalajace
kawior

Postautor: bebko » 22 sty 2016, 10:30

JARTOM i hale magazynowe - kwestia taka jaki posiadacie budżet, bo jednak to jest inwestycja długoterminowa, ze sporym potencjałem. Żeby zrobić dobry interes najpierw trzeba mieć pomysł na biznes, a bardziej - dokładnie sprawdzony biznes.
bebko

Postautor: ferdes » 18 mar 2016, 5:18

Kwestia odpowiedniego budżetu, ale potencjał jest. Masz środki to na tym nieźle zarobisz, ale też trzeba myśleć długoterrminowo. W chwili obecnej warunki są - szczególnie w SSE. Kto ma kapitał, ten zrobi dobry interes - tylko długoterminowo.
ferdes

Postautor: Radzio » 22 mar 2016, 10:38

Nie wiem jak dla Wy, ale ja wolę moje ciężko zarobione pieniądze widzieć, bo w banku trzymać już nie zamierzam.. Kolega mi podpowiedział żebym zainwetował sobie w złoto, mogę parę monet na dobry początek i powiem Wam, że to jeden z lepszych sposobów. Skorzystałem ze zlotatarcza.com , kupilem pare monet jak radził kolega i tak co jakiś czas je zbieram, żeby za jakiś czas mieć z tego zysk i przede wszystkim ZAOSZCZĘDZIĆ ;)
Radzio

Postautor: Stefcio » 22 mar 2016, 17:23

Przy małych kwotach i braku wiedzy na dany temat najlepszym rodzajem inwestycji będzie pożyczanie 8-)
Na klub-inwestorow mam pewny zysk i zero ryzyka. A pieniądze nie leżą pod poduszką.
Stefcio

Postautor: Angelika » 29 mar 2016, 21:13

Ja polecam dochód pasywny. Osobiście zarabiam tak z firmą MyAdvertisingPays (MAP) Limited i mogę z czystym sumieniem polecić. Jeśli też chcesz zacząć zarabiać pasywnie nie mogłeś lepiej trafić. Zadzwoń lub napisz +44 7453 026 900; pracoholik24h@gmail.com
http://www.5x5map.de/go-pol/?ref=201327
Angelika

Postautor: jobel » 26 kwie 2016, 12:18

ja tez jestem za inwestowaniem w nieruchomosci, mi sie udalo dzieki NowodworskiEstates kupic duze trzypokojowe mieszkanie bliko kampusu w krakowie i wynajmuje je teraz studentom
jobel

PoprzedniaNastępna