Inwestycja

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Inwestycja

Postautor: monika-bdg » 17 mar 2016, 14:12

Jeśli nadal szukacie czegoś w co moglibyście zainwestować i nadal nie wiecie co by to mogło być to proponuję pójść moim śladem i zainteresować się pożyczkami społecznościowymi albo prywatnymi. Coraz więcej osób jest tego ciekawych, coraz więcej z nich próbuje swoich sił w tym “biznesie” i wychodzą na plus. Ja póki co też nie narzekam, a wiem że procent wyciągam z tego w zupełności mnie zadowalający. Najlepsze jest to, że nie musiałam mieć wcale góry pieniędzy by zacząć, nawet 100 zł można w to włożyć. Górnej granicy chyba nawet nie ma, ale bogaczem nie jestem żeby o tym myśleć :D W każdym razie polecam wam CapitalClub, bo zaczyna on już konkurować z bardziej znanym Kokosem i według mnie ma spore szanse na to, by objąć prowadzenie :)
monika-bdg

Re: Inwestycja

Postautor: Melenez » 06 lip 2018, 15:53

ja zdecydowałem się na sporą inwestycję, ponieważ zakupiłem nowy apartament Lubicz od dewelopera w miejscowości Rowy. uważam, że było to świetne posunięcie, ponieważ teraz będę miał idealne miejsce pod wlasny biznes. Zamierzam to mieszkanie wynajmować, a z racji, że Rowy to turystyczna miejscowość, to z pewnością będzie ogromne zapotrzebowanie na noclegi.
Melenez