Pizzeria Crazy Pepe pod marketem

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Pizzeria Crazy Pepe pod marketem

Postautor: Marcin S » 23 mar 2016, 12:42

Myslę o założeniu jakiegoś biznesu dodatkowego ale środków nie mam jakoś duzo, dlatego mysle o franczyzie
No i wpadłem na propozycje otworzenia pod Kauflandem w mieście Pizzerii w formie Food Trucka
http://crazypepe.pl/

Moge prosić o opinie - dobre/ złe, bo wstępnie wydaje mi sę że to niezły pomysł
Marcin S

Re: Pizzeria Crazy Pepe pod marketem

Postautor: miron » 24 mar 2016, 12:11

A jak to ma wyglądać w szczegółach ? Jak załatwisz miejsce, markety chyba niechętnie wynajmują
miron

Postautor: Marcin S » 24 mar 2016, 15:53

To w formie auta przyczepy , mobilna wersja. W pełni wyposazona z piecem do wypieku pizzy. A co do lokalizacji to franczyzodawca załatwia lokalizację pod marketami , ale można w sumie jeździć gdzie się chce, obsługiwać imprezy , dlatego myśle że jest potencjał
a koszta poczatkowe nie jakieś ogromne
Marcin S

Postautor: Amber » 12 maja 2016, 2:03

Wydaje mi się, że lepiej samemu sobie takie coś ogarnąć. We franczyzie jednak część musisz oddawać, a jak pracujesz sam na siebie to wiadomo. Na początek możesz wziąć jakiś kredyt, zadbać o fajne opakowania (co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach), zakupić sprzęt i działać. Różne wyposażenie gastronomiczne, w tym do foodtrucków znajdziesz na www.hybryda-gastro.pl - dobre ceny i porządny sprzęt. Możesz też rozwinąć swojego FT o różne inne rzeczy a we franczyzie o ile wiem to jesteś ograniczony tylko i wyłącznie do tego, co marka ma w menu. Pomyśl też o jakichś zdrowych, szybkich przekąskach - np. mini tortille z grillowanym kurczakiem i warzywami i inne. Powodzenia.
Spotkajmy się we Wrocławiu Pod Papugami na aromatycznej kawie! :)
Awatar użytkownika
Amber

Postautor: Mortadella » 25 lis 2016, 16:10

Oj - jadłam w zeszlym tyg pod Kauflandem Żorach pizze z Crazy Pepe - bosko pyszna , smakuje jak prawdziwa włoska pizza :) :) :)

Ostatnio przesunięty w górę 25 lis 2016, 16:10 przez: Anonymous.
Mortadella

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze