Xbulls - opinie

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Xbulls - opinie

Postautor: babtu » 24 paź 2016, 12:45

Z jakim brokerem działaliście na samym początku zabawy w giełdę?
Jak długo trwało dojście do zarabiania pieniędzy i czy Xbulls faktycznie was wspierało?
Mieli istotny wpływ na wasz rozwój?
babtu

Re: Xbulls - opinie

Postautor: hamter » 25 paź 2016, 12:53

Broker ma bardzo duże znaczenie dla rozwoju, wyników, tego jak działasz - zakładając, że jest faktycznie dobry, ma konkretnych ludzi, udziela wsparcia. Tego brokera nie znam, ale na pewno ułatwia on drogę, przecież zaczynasz od dema systemu, dopiero po czasie zabierasz się na poważnie za normalne inwestowanie i wykładanie konkretnych kwot. Od razu niczego wielkiego nie zyskasz.
hamter

Postautor: gones » 26 paź 2016, 12:27

Współpracuję z nimi od kilku tygodni, na razie wygląda to dosyć dobrze. Na pewno plusem jest bardzo dobry kontakt i same konkrety. Demo systemu to jedno, ale większe znacznie według mnie ma fakt, że działasz z ludźmi, którzy faktycznie mają o tym pojęcie i sam do pewnych kwestii dochodziłbyś 100 razy dłużej. A tak oni ci wszystko podają na tacy. I moim zdaniem dzięki temu dużo łatwiej o stosowne przygotowanie...
gones

Postautor: radek kozik » 27 paź 2016, 12:49

Przede wszystkim działajcie z głową - forex wymaga profesjonalnego podejścia. Jeśli myślicie, że przejdziecie okres próbny i wszystko będzie wyglądało super, to się zdecydowanie mylicie. Forex to ciągła nauka, nowe doświadczenia - i dopiero takie działanie faktycznie przynosi korzyści. Ludzie na takich zasadach zarabiają ogromne pieniądze!
radek kozik

Postautor: robert s. » 25 lis 2016, 15:46

Mnie Xbulls pomagało od samego początku,na każdym etapie. Ja już działam normalnie na systemie i przynajmniej jak na razie bardzo dobrze sobie radzę. A co daje broker? Wiele, tym bardziej jeśli widać, ze faktycznie mu zależy. U nich nie było bzdur, wszystkie materiały aktualne, same konkrety, bez owijania w bawełnę. Mnie przygoda na wersji demo poszła mega pozytywnie, a po prostu inaczej zaczynać się nie da...

Ostatnio przesunięty w górę 25 lis 2016, 15:46 przez: Anonymous.
robert s.

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze