ekspres do przygotowania kawy w biurze

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

ekspres do przygotowania kawy w biurze

Postautor: toto » 06 lis 2016, 13:05

Serwowanie kawy czy ciepłych napojów w biurze to dziś standard. W zależności od ilości pracowników, klientów są różne warianty zastosowania odpowiednich automatów czy ekspresów. Najbardziej wydajne są w stanie serwować do 120 litrów ciepłych napojów na godzinę. Muszą jednak być podłączone do napięcia trzyfazowego. Jednofazowe automaty do napojów gorących mają zazwyczaj wydajność do 40 litrów napojów. Mogą przygotować one różne napoje od różnego rodzaju kawy, po mleko, gorąca zupę, czy po prostu wrzątek. Mogą być uruchamiane żetonami lub monetami. Są ustawiane w dużych biurach, szpitalach, szkołach czy w urzędach. Można je kupić, wziąć w leasing, czy po prostu wynająć. Dla małych biur lepiej pasować będą ekspresy do kawy, najlepiej profesjonalne wyposażone w młynek. Serwują one różne rodzaje kawy w zależności od upodobań, które możemy odpowiednio zaprogramować. Dotyczy to również młynka który w zależności od upodobań ma różny sposób mielenia świeżej kawy. Ten ekspres który jest u nas w biurze można zaprogramować na 8 sposobów przyrządzania kaw http://www.redcoon.pl/c08060102-Ekspresy-z-m%C5%82ynkiem-do-zabudowy . Myślę że poznanie wszystkich smaków kaw jakie on przygotowuje może potrwać sporo czasu. Do tego jest to ekspres do zabudowy, który można świetnie wkomponować w meble. Mnie martwi tylko ten jeden pojemnik na kawę. Ja dzielę kawy na Jakobs Kronung i inne których nie pijam. Najlepiej kupowaną w Niemczech lub w Szwecji. No ale nie wszyscy lubią Kronung i co wówczas głosowanie ? To może wprowadzić problemy.
A jaką kawę wy pijacie?
toto

Re: ekspres do przygotowania kawy w biurze

Postautor: agateka » 01 lut 2017, 9:29

kurcze nie chce mi się czytać twojego całego postu xD, ale powiem tak Jakobs Kronung jest dobrą kawą.
Awatar użytkownika
agateka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze