Na czym polega inwestowanie w bitcoina

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Na czym polega inwestowanie w bitcoina

Postautor: modern » 27 paź 2017, 6:29

Czy ktoś może mi z grubsza wyjaśnić na czym polega inwestowanie w bitcoina, jak zacząć i na co dokładnie zwrócić uwagę?
Będę wdzięczny za wszelkie rady, konkretne informacje, doświadczenia. Szukam sposobu na zainwestowanie oszczędności, bo lokaty przynoszą grosze.
Czy mając do wykorzystania 100 tysięcy, bitcoin będzie dobrym wyborem?
modern

Re: Na czym polega inwestowanie w bitcoina

Postautor: malko » 30 paź 2017, 7:28

Inwestowanie w bitcoina przebiega na podobnej zasadzie jak np. na forexie.
Masz specjalną platformę na której zawierasz transakcje.
Znasz easyMarkets? U nich od niedawna możesz inwestować w parę BTC/USD, ale mają udostępnić również pozostałe kluczowe waluty.
Akurat to mnie istotne. Najważniejsze, że na platformie dają gwarancję, że nie zejdziesz do ujemnego salda, zapewniają brak poślizgów w cenach, i co kluczowe - gwarantowany stop loss, który jak dla mnie jest kluczowym ułatwieniem w inwestowaniu.
malko

Postautor: modern » 31 paź 2017, 7:34

Hmmm... ujemnego salda? To w ogóle jest możliwe?
Czemu tylko dolary?
O co chodzi z tym gwarantowanym stop loss?
Czy dla ciebie bitcoin jest bezpieczniejszym rynkiem od forexa?
modern

Postautor: malko » 06 lis 2017, 7:40

Tak, jeśli dojdzie do różnych zdarzeń i złych decyzji to ujemne saldo jest możliwe.
Ale w easyMarkets masz od tego zabezpieczenie.
Gwarantowany stop loss daje ci tyle, że określasz maksymalne ryzyko na jakie się godzisz.
Jeśli cena spadnie do tego poziomu, to z automatu masz wszystko sprzedane.
Unikasz ryzyka wyższej straty.
malko

Postautor: murator » 07 lis 2017, 7:30

Szczerze? Na forexie działam od ponad 2 lat, właśnie przez easyMarkets i nie miałem pojęcia, że u nich można również inwestować w bitcoina.
Odpaliłem sobie na razie demo. Słyszałem, że na tym rynku obowiązują mega wzrosty i można nieźle zarobić.
Przyznaję, że nie znam bitcoina, ale widzę, że sama platforma wygląda prawie tak samo. W zasadzie te same funkcje, widzę stop loss, widzę gwarancję salda.
Czemu nie, podziałam, lubię dywersyfikację.
murator

Postautor: robertjarosz » 21 lis 2017, 4:37

Bitcoin daje ogromny potencjał. Kto zainwestował w odpowiednim momencie, ten naprawdę zarobił na tym temacie bardzo duże pieniądze.
Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie wyglądać dalej, ale osobiście oceniam, że ten rynek jeszcze długo powinien przynosić zyski.
Co do platformy easyMarkets, to tak - widziałem i oni faktycznie oferują pod względem funkcjonalności zdecydowanie najwięcej.
robertjarosz

Postautor: Marek_Ter » 11 lut 2018, 20:50

Owszem ktoś się szybko wzbogacił ale to tak samo szybko może stracić, rynek kryptowalut jest strasznie śliski bo nie normują go żadne ekonomiczne czynniki, nie da się nic tam za bardzo przewidzieć.
Marek_Ter

będziecie inwestować w polską kryptowalutę?

Postautor: majkiawejlii » 17 kwie 2018, 9:54

Nasze Ministerstwo Cyfryzacji od dwu lat potajemnie pracuje nad wdrożeniem własnej, polskiej i patriotycznej kryptowaluty. Oficjalnie pracowano nad wdrażaniem platformy peer-to-peer (P2P) zdecentralizowaną i rozproszoną bazą danych w modelu open source. W połowie stycznia br. Ministerstwo Cyfryzacji ogłosiło, że nigdy nie pracowało nad polską kryptowalutą. Nie prowadziło żadnych projektów i badań z tym związanych. Cofnięto jednocześnie patronat dla Polskiego Akceleratora Technologii Blockchain, który miał pracować nad stworzeniem wirtualnego pieniądza. Jak to "dobra zmiana" najpierw mówią, że nigdy w życiu, a potem, że cofnęli oficjalny patronat. Na koniec powiedzieli, że waluta będzie się nazywać Digital PLN (dPLN). Polska będzie teraz jak Wenezuela. Gdy szefowie PATB zaczęli masowo udzielać wywiadów pojawiła się antyinformacja. Wynikało z niej że NBP za 100 tyś złotych wynajęło stalkerów do opluwania Bitcoina i wszystkiego co jest z tym związane.
Jak widać sprawa jest dynamiczna, niczym przepisy prawa i podatki w Polsce. Nigdy nie wiesz jakie zmiany przyniesie kolejny dzień.
---------------------------------------------------------
Ordynacja podatkowa 2018 zasadyogolne.info/2018/04/ordynacja-podatkowa-2018-zmiany-w.html blog podatkowy Zasady Ogólne
majkiawejlii

Postautor: Astronom » 20 kwie 2018, 8:05

MOim zdaniem robią wszystko aby Polacy się nie dorobili tylko musieli brac kredyty.
Astronom

Postautor: suski26 » 26 maja 2018, 23:03

Wiesz co, zastanów się przede wszystkim jaka kryptowaluta - xbinop.com/pl/kategorie/kryptowaluty/ Cię tak naprawdę interesuje i czy to koniecznie musi być akurat bitcoin? Nie mówię, że BTC jest zły, tylko że jest dużo innych równie ciekawych alternatyw do inwestowania na rynku kryptowalut, że warto mieć to po prostu rozeznane.
suski26

Następna