Inwestycja Kryptowaluty

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Inwestycja Kryptowaluty

Postautor: KryptoSwir » 23 sty 2018, 14:22

Witam wszystkich serdecznie, jak wiadomo świat kryptowalut jest coraz większy i aktualnie inwestycja w krypto jest to najszybsza metoda zarobku oraz starty wiadomo ; P
jeśli masz wolne środki i chcesz spróbować to wprowadze cię w ten świat, pomoge w wyborze giełdy oraz pomoge w wybraniu kryptowalut które mają szanse na duże wzrosty oczywiscie jest też ryzyko starty więc kieruje to osób które mają wolne środki!

Nie chce za to żadnych pieniędzy! Ewentualnie kiedyś jak dzięki mojej pomocy dorobicie sie milionów to chetnie przyjme jakies podziekowania :D
a więc zapraszam priv jak ktoś chętny :>

Przewidywane zyski to nawet 1000%
przykładowo przy inwestycji 1000zl mozna zyskac do 10tys(a nawet wiecej)
ale można też stracic trzeba o tym pamiętać

gg: 10290631
mail: diaso90@gmail.com

NIE CHCE ZADNYCH PIENIEDZY NIE PLACIC MI ZADNEJ KASY nie próbuje naciągnąć ludzi!
http://freecracks.net/
KryptoSwir

Re: Inwestycja Kryptowaluty

Postautor: welma » 04 cze 2018, 9:12

Używanie walut wirtualnych w ciągu ostatnich kilku lat stało się globalnym trendem. Coraz więcej, szczególnie młodych ludzi związanych ze środowiskiem komputerowym interesuje się krypto-walutami. Podobno opłaca się je samodzielnie pozyskiwać np. wydobywać przy użyciu specjalnych koparek np. http:/cyfrowakopalnia.pl/ - sprzętów z odpowiednią ilością kart graficznych. Ktoś zarabia na takich kryptowalutach? Co o nich sądzicie?
welma

Re: Inwestycja Kryptowaluty

Postautor: Bart » 06 cze 2018, 12:12

Ja inwestuje od ponad roku, 232% zysku z giełdy na chwile obecną + kopię bitcoiny od pół roku w poolu o mocy 560PH/s, a już niedługo będzie ponad 1200 PH/s :) Z kopalni narazie jeszcze w plecy, ale BTC w chwili obecnej jest na słabym poziomie , przy 15k$ byłbym na 0, a jeszcze 2.5roku będzie kopać ;) Osobiście dla początkującego polecam drogę którą sam wybrałem dzięki pomocy znajomym czyli kopanie BTC + długoterminowy HODL kilku innych krypto, ewentualnie można wrzucić 1-2% z pieniędzy które chcemy zainwestować w giełdę i zacząć się bawić w tradowanie, wiadomo, najszybciej człowiek uczy się na własnych błędach :) później można zacząć bawić się w kopanie innych krypto (polecam system Proof of Stake, według mnie jest bardzo niedoceniony :) )
Bart