Czy opłaca się jeszcze inwestować w kryptowaluty - Bitcoin ?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Czy opłaca się jeszcze inwestować w kryptowaluty - Bitcoin ?

Postautor: Gość » 19 cze 2018, 6:42

Jakie macie zdanie na temat kryptowalut ? Czy da się na tym zarobić jeszcze ? Kiedy najlepiej kupić Bitcoiny, żeby dobrze zainwestować i nie stracić ? A może jakieś inne kryptowaluty dają lepszy zysk ?
Widzę, że ogólny trend od stycznia 2018 jest spadkowy, ale są całkiem niezłe odbicia. Tylko jak wypatrzyć odpowiedni moment, żeby wejść z gotówką.
Czytacie jakieś blogi ? Sami analizujecie rynek ?
Czy komukolwiek w ogóle udało się w tym roku tak inwestować w kryptowaluty, żeby wyjść na tym do przodu ?
Gość

Czy opłaca się jeszcze inwestować w Bitcoin ?

Postautor: Leoncio » 19 cze 2018, 12:12

Jeśli masz smykałkę do spekulowania, to można masę kasy zarobić. Trzeba mieć nosa, mocne nerwy i być wytrwałym. Straty się zdarzają - nie zawsze trefisz w moment. Ogólnie da się wyjść na plus kilkadziesiąt procent w skali miesiąca. Niestety nie mówię o inwestowaniu tylko w Bitcoin - jest masa innych walut dających możliwości zarobkowe.
Leoncio

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w kryptowaluty - Bitco

Postautor: Bart » 21 cze 2018, 16:52

Ja inwestuje od ponad roku, 232% zysku z giełdy na chwile obecną + kopię bitcoiny od pół roku w poolu o mocy 600PH/s, a już niedługo będzie ponad 1200 PH/s :) Z kopalni narazie jeszcze w plecy, ale BTC w chwili obecnej jest na słabym poziomie , przy 15k$ byłbym na 0, a jeszcze 2.5roku będzie kopać ;) Osobiście dla początkującego polecam drogę którą sam wybrałem dzięki pomocy znajomym czyli kopanie BTC w kopalni + długoterminowy HODL kilku innych krypto, ewentualnie można wrzucić 1-2% z pieniędzy które chcemy zainwestować w giełdę i zacząć się bawić w tradowanie, wiadomo, najszybciej człowiek uczy się na własnych błędach :) później można zacząć bawić się w kopanie innych krypto (polecam system Proof of Stake, według mnie jest bardzo niedoceniony :) )
Bart

Postautor: rtyy » 06 wrz 2018, 11:43

Regularnie dokupuję złoto inwestycyjne w mennica24.pl. Jestem raczej początkującym inwestorem, ale swoje wiem. Przede wszystkim u nich nie masz odroczonych terminów dostawy, tylko złoto przychodzi do ciebie od razu, więc jak grasz krótkoterminowo na złocie to bardzo rozsądna opcja.
rtyy

Postautor: paula_211pp » 15 wrz 2018, 16:17

Hej, ja ostatnio trafiłam na ciekawą polską stronę, zajmującą się inwestowaniem w kryptowaluty z małą pomocą ekspertów w tej dziecinie, i powiem że do tej pory jestem zadowolona oto strona rockwall.investments/ref/paula211pp
paula_211pp

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do W co warto zainwestować pieniądze