Inwestycja w złoto - czy nadal jest bezpieczna i opłacalna

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

Re: Inwestycja w złoto - czy nadal jest bezpieczna i opłacal

Postautor: eszlocja » 10 lis 2015, 19:00

Czy to bezpieczne?
Jeżeli kupujesz w mennicy lub w banku to tak. Niektóre banki wysyłają nawet sztabki złota kurierem. No ale kurier nie wie co dostarcza. Poza tym złota nie musisz trzymać w domu. Mennica Polska oprócz gwarancji wykupu zakupionych u nich sztabek, ma usługę depozytu w swoim skarbcu. Czy to pewna inwestycja? Raczej tak. Rządy populistyczne ciągle dodrukowują pieniądze by spełnić obietnice wyborcze więc na świecie jest ciągła inflacja pieniądza względem złota. W jakiej postaci złoto inwestować ? W zasadzie złoto jest zwolnione z opodatkowania. Tak samo jak monety kolekcjonerskie, bulionowe, czy numizmaty inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/numizmaty/ . Niektóre osiągają wysoką wartość dla kolekcjonerów monet. Przykładem może być moneta poświęcona założycielowi Mennicy Polskiej Stanisławowi Augustowi Poniatowskiemu o wadze 1 kilograma o nominale 10 000 dolarów nowozelandzkich którą wykonano w nakładzie zaledwie 10 szt. Jednak inwestycja w złoto przy małych środkach jest mało opłacalna.
eszlocja

Postautor: dama_pik » 12 lis 2015, 11:20

jak dla mnie to za duzy szum jest wokol tego. nie lepiej probowac na przyklad pozyczek pozabankowych? ja jestem w klubie inwestorow i tak inwestuje, mam wstaly procent przychpodu
dama_pik

Postautor: baryla » 12 lis 2015, 13:21

no co prawda złoto spada teraz, ale zawsze moze wzrosnąć , tak jak z walutą, nie przewidzisz. lepiej inwestować w grunty wg mnie
baryla

Postautor: D0nald » 12 lis 2015, 21:41

Korzystajac z okazji chcialbym sie o cos Was zapytac. Czy moze ktos sie interesowal oferta inwesytcyjna Mennicy Polskiej? Przegladalem ich oferte https://www.mennica.com.pl/produkty-inwestycyjne i nie wiem za bardzo na co sie zdecydowac. Moze ktos sie wypowie na ich temat??
D0nald

Postautor: padko » 23 lis 2015, 10:25

Nie ma co ukrywać, że potencjał jest widoczny i to dosyć duży. Żeby móc solidnie zainwestować należy wyłożyć środki długoterminowo i mieć fachowców do zarządzania tym.
padko

Postautor: Julita Paweł » 23 lis 2015, 21:59

Witam ! Mam Państwu do zaoferowania dobry własny biznes. Jest to bardzo dobra arternatywa aby zarobić dobre pieniążki w miły i przyjemny sposób. Nie jest to żadne oszustwo i można naprawdę powiększyć swój biznes. Wystarczy by Państwo weszli na YouTube i obejrzeli prezentacje Global InterGold prowadzona przez Pana Jacka Minkiewicza. W razie zainteresowania i pytań służę pomocą. Pozdrawiam; ) 
Julita Paweł

Postautor: damien » 24 lis 2015, 15:21

Ja bym sie nie zdecydowal na inwestycje w zloto. duzo bardziej oplaca mi się dawac pozyczki w Klubie Inwestorow ( to tzn social lending). I mam zyski od razu, nie za 50 lat.
damien

Postautor: kedes » 25 lis 2015, 10:15

Złoto nie jest dobra inwestycją, jest bardzo ryzykowne i żeby w niej wejść, trzeba myśleć długoterminowo.
Przy długoterminowych tematach znacznie lepszym rozwiązaniem są nieruchomości - one dają dużo większy potencjał. Czy macie na to środki?
kedes

Postautor: mastejs » 16 gru 2015, 12:33

Obserwujcie rynek, pewnie że można nieźle zainwestować, ale problem jest cały czas dokładnie taki sam - brak odpowiedniego kapitału. Bez wyłożenia solidnych środków nie zrobicie teraz klarownych interesów.
mastejs

Postautor: mateuszp » 08 sty 2016, 10:48

Zależy też jakie to są solidne środki - 10k, 100k, 500k?

10k jest dużo łatwiej zdobyć, a taką kwotę również możemy sensownie zainwestować i dobrze na tym zarobić.
start-tm.pl - zarabiaj ze mną.
Awatar użytkownika
mateuszp

PoprzedniaNastępna