W integrację pracowników?

Jak inwestować, żeby zarobić.
Linki sponsorowane

W integrację pracowników?

Postautor: czarnyk » 02 paź 2013, 20:40

Czy wydawanie pieniędzy na wyjazd integracyjny połączony ze szkoleniami dla pracowników można nazwać inwestowaniem pieniędzy? Tak właśnie usłyszałem od jednego z pracowników, kiedy rozmawiałem z nim że muszę zorganizować w firmie szkolenia BHP. W sumie po przemyśleniu sprawy, uznałem że to dobry pomysł, który spodobał się wszystkim pracownikom. Firma Sułkowski, która wykonuje szkolenia BHP zgodziła się je przeprowadzić na takim wyjeździe, teraz szukam jeszcze firmy oferującej wynajem busów? Możecie coś polecić?
czarnyk

Re: W integrację pracowników?

Postautor: psotka » 19 lut 2014, 8:16

Haha, "inwestycja w integrację pracowników" to przykrywka dla darmowej popijawy podwładnych ;-))
psotka

Postautor: Halli » 13 paź 2014, 13:15

Wszystko zależy pewnie od tego, jak szkolenie jest zorganizowane. W pewien sposób jest to na pewno inwestowanie w przyszłość swojej firmy, bo zawsze coś się wyniesie z takiego szkolenia. Ale tak jak mówię, wszystko zależy od organizacji. W mojej firmie spotykałem się już z różnymi ofertami i nie zawsze było różowo. BHP to w ogóle dość ciężki temat.
Nie zastanawiałeś się czy nie warto przy okazji zrobić szkolenia z ochrony danych osobowych? To ostatnio temat na czasie, a znam świetną firmę która je przeprowadza: http://coach-inc.pl/index.php/szkolenia-zamkniete .
Halli

Postautor: Telka » 24 paź 2014, 9:30

No tak, to fakt, szkolenia to jest inwestycja w pracowników, szczególnie jeśli są to szkolenia kierunkowe, które wpłyną pozytywnie na charakter wykonywanej pracy. Taki wyjazd dodatkowo zintegruje pracowników i wpłynie pozytywnie na przyswajanie wiedzy. Jednak jeśli chodzi o szkolenie BHP na takim wyjeździe to nie wiem czy to akurat jest dobry pomysł, bo takie szkolenie spokojnie można przeprowadzić w firmie za pomocą platformy internetowej. U nas tak było, skorzystaliśmy z E-specjalistaBhp.pl i było to o wiele lepsze rozwiązanie, ponieważ później wybraliśmy się na taki wyjazd połączony ze szkoleniem, ale już takim, że można było swoją wiedzę wykorzystać praktycznie od razu bo zajęcia były przeprowadzane na zewnątrz.
Telka

Postautor: a.zajac87 » 28 sty 2015, 8:48

Szkolenie tematyczne dotyczące obszaru zainteresowań firmy w takim trybie warto zorganizować. Ale szkolenie bhp rzadko kiedy kogo interesuje. Na pewno zintegrowany team będzie lepiej ze sobą współpracował, dlatego warto ale zastanowiłbym się nad poszerzeniem zakresu szkoleniowego wyjazdu.
Awatar użytkownika
a.zajac87

Postautor: chmielewmalgo12 » 28 sty 2015, 10:02

Ja zawsze chętnie przyjmuje wieści o takich wyjazdach. Jest to połączenie zabawy dla wszystkich i poszerzania swojej wiedzy dla chętnych. Dla mnie super opcja!
chmielewmalgo12

Postautor: jasania23456 » 28 sty 2015, 10:15

Pracownicy na pewno będą zadowolenie z takiego rozwiązania zazwyczaj nudnego kursu bhp. Dla mnie jako osoby pracującej na etacie takie wyjazdy zawsze są spoko.
jasania23456

Postautor: pawel-gawlak72 » 28 sty 2015, 11:29

Oj takie wyjazdy bardzo zbliżają pracowników. Ale oprócz funkcji integracyjnej nie widzę sensu. No chyba żeby część szkoleniową jakoś kreatywnie rozwiązać. Zwykłe wykłady mogą nie wystarczyć.
pawel-gawlak72

Postautor: kow_ania154 » 28 sty 2015, 11:41

Jeśli pracownicy z takiego wyjazdu wywiozą tylko promile to myślę, że warto zastanowić się nad poszukaniem nowych ;)
kow_ania154

Postautor: fkaczmar87 » 28 sty 2015, 12:08

Wyjazdy w formie nagrody za dobrze wykonaną robotę w danym okresie czasu to dobry pomysł. Motywują do dalszej ciężkiej pracy.
fkaczmar87

Następna