Kasolandia opinie - nowa darmowa chwilówka

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Kasolandia opinie - nowa darmowa chwilówka

Postautor: Pytajniki » 01 kwie 2017, 2:23

Zauważyłem, że pojawiła się nowa chwilówka na rynku : kasolandia.pl
Nie widzę jeszcze nigdzie żadnej opinii o tej firmie pożyczkowej. Czy ktoś z Was brał tam może już chwilówkę ? Jak się udało ? Sprawdzają bazy dłużników ?
Pytajniki

Re: Kasolandia opinie - nowa darmowa chwilówka

Postautor: Karmazyn » 04 kwie 2017, 14:15

Właśnie się zastanawiałem nad tym. Także znalazłem tę ofertę chwilówek i szukam opinii i nich. W sumie to za tydzień mam potrzebę zakupu paliwa do ciągnika, to zobaczę czy dają za darmo pierwszą pożyczkę.
Karmazyn

Postautor: Jako » 25 kwie 2017, 18:38

Ja skorzystałem i otrzymałem ofertę mimo, że jestem w BIKu i jestem bezrobotny. Dostałem 1000 zł na 30 dni.
Jako

Postautor: wouda » 21 cze 2017, 11:53

Na finansowej można znaleźć wszystkie chwilówki dostępne i coś wybrać pod swoje gusta ;)
wouda

Postautor: saasrew1 » 12 maja 2018, 14:58

Witam, jeśli masz problem z płynnością i szukasz szybkiej gotówki polecam pozyczkichwilowkipoznan.pl
saasrew1

Postautor: nikkii » 24 maja 2018, 13:50

Szczerze nigdy o tej firmie nie słyszałam. Biorąc chwilówkę warto korzystać ze sprawdzonych firm, dlatego zawsze najpierw patrzę w porównywarki typu comperia.pl/szybkie_pozyczki/11-1, a dopiero na podstawie tego co tam znajdę wybieram jakąś firmę. Wolę poświęcić chwilę na sprawdzenie niż się naciąć na oszustów.
nikkii

Re: może alternatywnie pożyczka Kuki - opinie

Postautor: Jopek » 13 cze 2018, 11:48

O Kasoladnii nie słyszałem. Z nowych to teraz Kuki.pl się dość dobrze rozwija. Mają pierwszą darmową pożyczkę do 3000 zł na 30 dni, czyli tak jak Vivus. W sieci ma dość dobre recenzje, ale głównie wszystkie dotyczą tej pierwszej pożyczki za darmo.

Opinie o Kuki: https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/02/kuki-pl-pozyczka-opinie.html

Pożyczka Kuki.pl wydaje się dość spoko. Są już jakiś czas jest na rynku, ale dowiedziałem się o nich od innej osoby z forum. Brał ktoś z Was tam pożyczkę? Jakieś opinie na własnych doświadczeniach??
Jopek

Re: może alternatywnie pożyczka Kuki - opinie

Postautor: Deco81 » 13 cze 2018, 11:50

Firma, jak każda. Pierwsza jest za darmo, kolejne już nie i tanie nie są. Z pierwszej można skorzystać, a potem wybrać inną firmę.

Te Kuki z tego co widzę ma siedzibę w Polsce. Spółka zarejestrowana w Warszawie. Wydaje się bezpieczna, ale nie korzystałem więc się nie wypowiem.

Tyle tych firm teraz na wyrastało, że nie wiadomo już co jest czyje.
Deco81

Postautor: adamson » 20 cze 2018, 12:22

A to nie pośrednik?
Polecam darmowy poradnik o pożyczkach pozabankowych.Poradnik znajduje się na stronie: https://poradnik-novacash.pl
adamson

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik