Szybka pożyczka od zaraz

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Szybka pożyczka od zaraz

Postautor: oewonga » 26 cze 2018, 17:59

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Kaskan » 28 cze 2018, 9:59

Zwolnili mnie z roboty i musiałem łapać się byle czego. Niestety nie starczało mi pieniędzy na mieszkanie, rachunki i inne rzeczy. Musiałem więc jakoś się wspomóc, tak na teraz - już. Znalazłem Kredyt1000, a oni szybko przyznali mi pożyczkę. Nie sprawdzali mojej sprawności kredytowej ani nic. Raty mi odpowiadały, znalazłem też lepszą pracę, dzięki czemu łatwiej było mi spłacić pożyczkę.
Kaskan

Postautor: bronek » 17 wrz 2018, 11:17

Wonga ze swoją oferta jest na podium pożyczek w Polsce. 10 zł za pierwszą, a spłata w 2 miesiące to dobra oferta. Mam zatem pytanie - poza pierwszą pożyczką to jaki jest koszt drugiej?
bronek

Postautor: oewonga » 20 wrz 2018, 16:14

Witam! Bronek, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

oewonga

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, 11:27

Niedawno straciłam pracę, a dzieci szły do szkoły, wiadomo, początek roku, a ja nie miałam pieniędzy na rzeczy dla nich. Szukałam pożyczki na niewielką kwotę, udało mi się taką dostać w i powiem wam, że warto się przyjrzeć ich ofercie. Żadnych problemów nie miałam.
Gość

Postautor: aldonat322 » 25 paź 2018, 9:19

Też tak zrobiłam, że wziełam kilkaset złotych takiej chwilówki. W sumie małe zobowiązanie,, można łatwo spłacić. A o PTP słyszałam że mają uczciwe podejście do klienta.
aldonat322

Postautor: polka » 08 lis 2018, 18:43

W Kredyt OK online brałam pożyczkę, w 30 minut pieniądze były na koncie, przelewy naprawdę ekspresowe. Odsetki do ogarnięcia, straszyła mnie mama że nie dam rady tego spłacić i wpadnę w długi ale na szczęście się udało. Ogólnie pozytywnie, nie mam zdolności kredytowej to nawet za bardzo w bankach nie chcą ze mną gadać, taka chwilówka najlepsze rozwiązanie.
polka

Postautor: jarek » 16 lis 2018, 19:49

Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?
jarek

Postautor: batolinko » 01 gru 2018, 7:34

W wonga wymagacie podpisania umowy o pożyczkę?
batolinko

Postautor: oewonga » 05 gru 2018, 18:49

jarek pisze:Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?

Witam! Jarek, tak! Kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

oewonga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik