czy słyszeliście o firmie Credit Banque? z Łodzi?jak opinie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: czy słyszeliście o firmie Credit Banque? z Łodzi?jak opi

Postautor: paweł » 17 lip 2020, 20:22

mają bardzo dobrą ofertę kredytów dla rolników.
paweł

Postautor: jarkos112 » 12 wrz 2020, 17:32

Pożyczać jest lepiej w znanych i pewnych firmach. Chcę właśnie wziąć pożyczkę w Wonga. Wiecie ile pieniędzy przyznają jak się bierze u nich pożyczkę pierwszy raz?
jarkos112

Postautor: oewonga » 15 wrz 2020, 18:53

Cześć,
Miło mi, że bierzesz pod uwagę pożyczkę w Wonga. Jako nasz nowy klient możesz wziąć za darmo pierwszą pożyczkę krótkoterminową w kwocie od 200 zł do 1 000 zł. Należy ją spłacić w ciągu 30 dni. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 15 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 36 miesięcy. Pamiętaj, że przyznajemy pożyczki pod warunkiem pozytywnej weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga. com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Przed złożeniem wniosku przygotuj dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego, który przyda się do weryfikacji.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga. pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: jarkos112 » 11 lis 2020, 19:33

A kolejna pożyczka jakie ma koszty?
jarkos112

Postautor: oewonga » 26 lis 2020, 14:14

Cześć,
jeśli chodzi o drugą i każdą kolejną pożyczkę krótkoterminową, to teraz jej koszt w Wonga wynosi 0 zł. Jeśli z kolei interesuje Cię nasza pożyczka ratalna, to jej całkowity koszt zobaczysz po zalogowaniu na swoje konto na wonga.com pod suwakami, podczas składania wniosku. Wszystkie koszty pożyczki poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
oewonga

Postautor: ferdek111 » 03 gru 2020, 16:39

Jak zmienić numer rachunku bankowego służącego do wypłaty pożyczki z wonga?
ferdek111

Postautor: oewonga » 06 sty 2021, 20:28

Cześć,
odpowiadając na Twoje pytanie: jeśli chcesz zmienić numer rachunku bankowego na Twoim koncie, na stronie wonga.pl zaloguj się do sekcji „Moje konto” i przejdź do zakładki „Rachunek bankowy”. W kolejnym kroku wybierz przycisk „Zmień numer rachunku bankowego do wypłat” i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik