Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: rysio » 22 lip 2015, 17:55

Koszt rozmów to 200 zl i tak nie dokończyłem wniosku to kpina
rysio

Postautor: Jakub » 23 lip 2015, 21:32

Hej, chyba przesadzacie z tymi kosztami rozmowy, a zwłaszcza z tym, że nic nie uzyskaliście. Ja miałem dokumenty przygotowane i wydałem 75zł za rozmowe. Pożyczke dostałem po nie całym tygodniu i co najważniejsze ani grosza więcej. Żadnej prowizji, nic !! Zapłaciłem 75zł za rozmowę, za pożyczkę na 12 000zl !! Każdy posrednik chciał od 10 do aż 25% prowizji, i rozmawiałem tylko z takimi, którzy oczywiście chcieli pieniądze po otrzymaniu gotówki, ale żaden nie załatwił. I to jest ta różnica!! Niby drogo, bo fakt, że jest drogi telefon, ale za jakość obsługi trzeba zapłacić i generalnie wychodzi to taniej i bez stresów.
Jakub

Postautor: Nowa » 03 sie 2015, 17:14

ABIS to przekręt. Naciągają. Ludzie wpisy, że ktoś dostał pożyczkę to zapewne robota tego naciągacza. Wiem, że są ludzie, którzy skierowali już wniosek do prokuratury.
Nowa

Postautor: Jolasia » 25 sie 2015, 1:16

No jakoś nie mogę się z tobą zgodzić ! Pewnie pożyczkę dostałaś i problem ze spłatą stąd narzekanie ? Nie lepiej negocjować niż obsmarowywać ? Napisz szczerze, co... Ile tu już bzdur napisano, że abis nie ma adresu, normalnego telefonu itd. ? Wszystko jest jak należy sprawdź na stronie. Dla mnie abis to jedna z niewielu firm, która faktycznie coś robi dla człowieka. Nie niekończące sie smsy, nie przekazywanie Twoich danych nie wiadomo komu, nie żaden pośrednik tylko same konkrety. Wstawiasz ofertę jak na Allegro i dostajesz oferty od tych co chcą dać Ci pieniądze, pożyczyć, nie dać. Bierzesz, albo nie i czekasz na kolejną ofertę. I daję dużą czekoladę temu, kto za pierwszym wystawieniem na Allegro sprzedał np. używane trampki za cenę, której oczekiwał. To jest profesjonalny serwis finansowy i ludzie nie oczekujcie manny z nieba. To jest interes dla obu stron. Dawajcie przemyślane oferty, a pożyczkodawca się znajdzie!!!. Co do prokuratury, to jak najbardziej jestem za w przypadku, kiedy Twoja oferta nie zostanie zamieszczona na ich serwisie. Ale wydaje mi się, że lepiej napisać do nich reklamację, niż fatygować organa ścigania. Ostatnie słowo. Uzyskanie pożyczki na dobrych warunkach, jest na szczęście coraz łatwiejszą sprawą. I miejcie na uwadze to, że bank jeśli da kredyt wlepi Wam prowizję, a pośrednik dołoży swoją i jeszcze większą, natomiast przez neta zapłacisz raz i tak jak w abisie (nie wiem jak w innych), będziesz obsługiwany w każdym zakresie bezpłatnie. Ja dostałam, jestem zadowolona i każdemu zainteresowanemu dam nr tel. kom. mojego doradcy. Piszcie, chcę pomóc. Pozdrawiam ;)
Jolasia

Postautor: czyszczeniebiku » 15 wrz 2015, 10:17

Szanowni Państwo,

jeżeli ktoś miał problem z długami, figuruje w BIKu, zobowiązanie zostało już spłacone, a chciałby wziąć kredyt ze względu an trudną sytuację finansową, mogę Państwu przedstawić ofertę czyszczenia biku. Oczywiście, nie da się wyczyścić wszystkiego, ale część jest możliwa. Jeżeli chcą Państwo polepszyć swoją historię kredytową, to zapraszam do skorzystania z oferty profesjonalnej firmy, która nie obiecuje złotych gór, a jedynie spełnia to, co prawdziwe i realne.

Polecamy wejść na czyszczeniebiku.pl i wypełnić formularz.

Pozdrawiamy,

zespół czyszczeniebiku.pl
czyszczeniebiku

Postautor: Magda PoB » 18 wrz 2015, 19:36

O czym Ty mówisz ? Na czyszczenie biku trzeba mieć kasę. My potrzebujemy pilnie gotówkę na raty, bo zaraz komornik przyjdzie. Jak masz taką wiedzę pomóż.
Magda PoB

Postautor: Monika » 21 wrz 2015, 7:46

Witam 7.09.2015 zlozylam wniosek do Abis jest 21 wrzesnia i cisza oferta super 7500 na 16 msc 700zl dostal ktos od nich kredyt
Monika

Postautor: Krzyś » 21 wrz 2015, 18:27

Oferta to nie wszystko... A jakie masz dochody i zobowiązania ??? Prywaciarze też patrzą czy będzie stać Cię na ratę.
Krzyś

Postautor: Johnyy57 » 30 wrz 2015, 19:17

Według mnie patrzą nie tylko na ofertę ale też na jej możliwość spłaty. Ze sporym dochodem ok 2 000zł nie masz szans na pożyczkę 10-14%. Dałem na początku 12% i była lipa nikt nie dzwonił. Później, po rozmowie z opiekunem dałem 23% i zadzwoniło 3, z ofertami, nie za ciekawymi, bo chcieli zaświadczenie. Ale na maila były kolejne o wiele lepsze. Fakt, jest taki, że po zmianie natychmiast zaczęło się dziać. I koniecznie trzeba czytać maile. Tam jest więcej propozycji. Ostatecznie już mam pożyczkę na koncie, choć powiem, że trwało to wszystko prawie 2 tygodnie i kosztowało trochę złych emocji. Z drugiej strony od 3 lat szukam wszędzie gotówki i nic poza wydaną kasą z tego nic nie wyszło. Tym razem wreszcie się udało.
Johnyy57

Postautor: Gość » 18 paź 2015, 20:55

Na 19% dostałem 35 000 na 8 lat.
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik