Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Czy Abis pożyczki pozabankowe są naprawdę takie dostępne

Postautor: hilaribobby;. » 06 lis 2015, 17:35

Potrzebujesz pilnie pożyczki na spłatę długów? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami na adres e-mail: (HILARIBOBBY@GMAIL.COM)
hilaribobby;.

Postautor: Kiki » 21 lis 2015, 17:26

Abis pożyczki to jedna wielka ściema. Rozmowa z konsultantem trwała 25 minut!!! gdzie 1min/ 7.49zł. Jakś masakra. Wniosek złożyłam w zeszlym tyg. jak dotąd nie mam zadnej oferty. Za to na poczte wchodzą śmieci z i nymi serwisami pozyczkowymi. A te oczywiście płatne poprzez wykupienie kodu czy opłaty z konsulntantem. Nie wiem skąd są tu te wpisy ale nic co zostało tu wcześniej napisane, nie zgadza się. Serwis Abis to jedynie łowca adresów mailowych i danych osobowych.
Kiki

Postautor: Lucyna » 18 gru 2015, 18:44

A czy przypadkiem nie składałaś wniosków również i na innych stronach ? Pewnie tak. Stąd te reklamy i płatne śmieci. W Abisie brałam dwa razy. Za każdym razem było ok. Fakt, że za pierwszym razem dzwoniłam na infolinię, ale nie za 200 zł tylko rachunek był na 72 zł. Niewiele jak na pożyczkę, którą otrzymałam. Teraz wszystko załatwiałam przez maila. Nie sądzę, żeby Abis przekazywał kontakt do Ciebie "śmieciowym" stronom, ponieważ maja swoich Pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczki bezpośrednio i co NAJWAŻNIEJSZE bez żadnych opłat przed dostaniem gotówki. Zwyczajnie olej te maile i z nich nie korzystaj. Napisz maila do Abisa z konkretnym pytaniem.
Lucyna

Postautor: kredyt66.pl » 17 lut 2016, 12:14

Pożyczka,Kredyt,Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200.000zł minimum formalności szybka decyzja w 15 min szeroka gama instytucji finansowych
www.toforum.pl

- kredyt przez internet dla każdego
- decyzja w 15 min bez zaświadczeń
- szeroki wybór instytucji finansowych
- chwilówki na dowód bez bik
- wszystko online
- pożyczka bez zbednych formalności
- kredyty samochodowe, gotówkowe
- kredyty hipoteczne
- pożyczki krótkoterminowe

wejdz na naszą strone toforum.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie zadzwonią do ciebie
kredyt66.pl

Postautor: emtikonka » 18 kwie 2016, 12:44

Gość pisze:
> Zaświadczeń nie wymaga, ale musisz mieć stałe udokumentowane dochody.

Stałe? czyli umowa na stałe?
emtikonka

Postautor: Marcell12 » 22 cze 2016, 15:35

Totalna lichwa składasz wniosek sms lub przez infolinie to minimum 20- 40 zł kosztów nawet jak zlożyz wniosek online to i tak po oczywistej decyzji pozytywnej dosana państwo koniecznosc potwierdzenia danych przez sms premium lub infolinie. A kto dostaje pożyczki?? Nikt
POzyczki tańsze niz w banku z komornikiem z bazami dłużników?? nie sadze ściema nawet straona o parabankach zrobiła test takich lich mozecie sobie poczytać
http://parabanki.jimdo.com/pozyczki-pozabankowe-newsy/pozyczki-pozabankowe-nieuczciwe-praktyki/
Marcell12

Postautor: mariusz53 lata » 13 lip 2016, 8:18

Nie mogę się z tym zgodzić co tu piszecie. Ja dzieki Abis pożyczki zdobyłem pieniądze na spłate swoich długów. Kwote 35 000 zl dostałem pod prywtnego inwestora od pana Marka. Nigdzie wczwsniej nie bylem tak dobrze obsługiwany.
mariusz53 lata

Postautor: Roxanna » 09 wrz 2016, 10:28

Abis pożyczki to w tej chwili wg. mnie najlepiej zorganizowana firma, dzięki której naprawdę szybko i co najważniejsze tanio mogą uzyskać pożyczkę ludzie, którzy są zadłużeni w biku i innych rejestrach. Ja od dłuższego czasu starałam się o tani kredyt w banku, chciałam zrobić konsolidację i oczywiście nic, bo brak zdolności kredytowej. Szukałam długo i trafiłam na abis pożyczki pozabankowe. I ludzie wreszcie sukces;) Dostałam pieniądze, spłaciłam długi i teraz mam jedną naprawdę małą ratę. Nie taką jak reklamują banki, żeby człowieka jeszcze bardziej pogrążyć tylko realną, którą regularnie spłacam. Komornik już mi chciał sprzedać mieszkanie warte 185 000 zł za dług dla banków za 52 000 i już zanalazł się klient. Sporo by na tym wszyscy zarobili. Dzięki abisowi spłaciłam ich. Ludzie jaka to ulga ;).
Roxanna

Postautor: Gosia » 06 paź 2016, 23:36

Również i ja dokładam się do jak najbardziej pozytywnej opinii. Opiszę tu szczegółowo. Najpierw złożony wniosek na ich stronie i decyzja pozytywna, więc już się cieszę ;) Potem informacja na mail, że mam zadzwonić na infolinię, za 7,69 zł za minutę !??:( Duże zdziwienie, że sami do mnie nie dzwonią, ale zadzwoniłam aby się dowiedzieć o co chodzi. Wniosek złożyłam i jest to prawda, że kosztowała mnie rozmowa dokładnie 132,50. Nie mało. Ale jak się okazało było warto ;) Na początku były tylko propozycje z banków, gdzie o dziwo wcześniej nikt nie dzwonił :) Bik i Krd do tyłu, a tu jednak proszę, mogę od nich dostać, ale niestety tylko niskie kwoty, które nie pozwoliły by mi spłacić wszystkiego :( Po jakiś tygodniu dostałam maila z ofertą od prywaciarza, potem trzy kolejne na telefon. Kwoty były o wiele wyższe i na normalnych warunkach ;) Polecam Pana Mariusza. Polecił mi go mój opiekun, któremu również bardzo dziękuję za udzieloną pomoc.
Gosia

Postautor: gość » 19 paź 2016, 12:30

Abis pożyczki są wedug mnie teraz najlepszą firmą, gdzie można dostać dużą pożyczke na dobrych warunkach.
Gość pisze:
> Zaświadczeń nie wymaga, ale musisz mieć stałe udokumentowane dochody.
gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik