Chwilówka dla rencistów

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Chwilówka dla rencistów

Postautor: Profi Credit » 07 lip 2015, 20:59

Emeryci i renciści w Polsce klepią straszną bidę. Aż żal patrzeć na codzienne troski tych osób. Szkoda jest mi emerytów, którzy pracowali ciężko całe życie i oddawali zdrowie za wolną Polskę i teraz ZUS nie potrafi im zapewnić należytych warunków bytowych i ekonomicznych. Z ciekawości szukałem w necie pożyczek gotówkowych dla takich osób. Oprócz oferty Banku Pocztowego nic nie znalazłem dla tej grupy klientów. Inna sytuacja panuje na rynku pozabankowych pożyczek. Naprawdę można znaleźć kilka sensownych ofert np. w Profi Credit.

Pożyczka chwilówka-Profi Credit:

- szybka gotówka na dowolny cel
- pożyczka w kwocie od 500 do 10 000 zł
- na oświadczenie o dochodzie(akceptowane są różne dochody w tym emerytura i renta)
- bez BIK
- pożyczka na okres od 6 do 48 miesięcy
- raty spłacane miesięcznie
Profi Credit

Re: Chwilówka dla rencistów

Postautor: Mądrala » 08 wrz 2015, 22:06

Tak jest ci żal tych emerytów, że proponujesz im drogą pożyczkę ? Przecież w banku bez problemu dostaną pożyczkę na lepszych zasadach. Po co emeryt ma iść do parabanku jak jest najlepszym klientem dla banków ?
Płacą ci za takie "porady"?
Mądrala

Postautor: markson33 » 22 kwie 2018, 0:21

Ja mam kredyt w www.gotowkanatelefon.pl ( zadzwon na nr 708577020) Oszczędziłam czas i pieniądze w trakcie przeglądania ofert, ponieważ posiadają wiele ofert w jednym miejscu. Współpracują z bankami na rzecz skrócenia decyzji o przyznaniu kredytu i minimalizują formalności, za co należy im się ogromny plus.
markson33

Postautor: Liliana » 28 cze 2018, 10:08

Posiadam rentę, nieważne z jakiego powodu. Ale za bankami nie przepadam. Nie mogę wykonywać wielu zawodów, a ciężko jest znaleźć mi coś w tym, co mogłabym robić. Dlatego sobie zazwyczaj tylko dorabiam, ale pieniędzy i tak mi nie starcza na życie. W banku mi nie dadzą, bo ni mam zdolności kredytowej. Dlatego poszłam z moim problemem do Kredyt1000. Bardzo miła Pani przedstawiła mi, jak to wszystko wygląda, co dodatkowo utwierdziło mnie w mojej decyzji. Nie mialam większych problemów ze spłatą.
Liliana

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, 11:34

Warto sprawdzić firmę . Mają ciekawą ofertę :) ja wzięłam pożyczkę szybką na zapłatę zaliczki na wakacje, bo byłam akurat przed wypłatą, bez problemu wszystko :)
Gość

Postautor: anerin » 28 wrz 2018, 11:52

Jednak chwilówki są niesamowicie niebezpieczne. Żeby być pewnym, czy chwilówka nie skończy się jeszcze większymi kosztami, warto przeczytać cały regulamin.
"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie." Carl Bard
Awatar użytkownika
anerin

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik