PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: oLa » 12 lut 2018, 3:25

Miałam u nich kilka pożyczek i w sumie nie mogę na nie narzekać bo były bez problemowe. Owszem kosztowały nieco więcej niż kredyt w banku, ale wiem że w porównaniu z innymi oferte mają atrakcyjną.
oLa

Postautor: VERONA » 05 cze 2018, 15:59

PRZESTRZEGAM PRZED PROFI CREDIT. NIE DAJ BOŻE ZALEGAĆ Z JAKĄŚ WPŁATĄ A Z ŻYCIA CHCĄ ZROBIĆ PIEKŁO WYDZWANIAJĄ , ZAWIESZAJĄ NA SKRZYNKACH POCZTOWYCH INFORMACJE , WIESZAJĄ NA DRZWIACH LISTY , POJAWIAJĄ SIĘ WINDYKATORZY . ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO NIE JEST JUŻ UPORCZYWE NĘKANIE. BO WPŁACIŁAM IM 2 ZALEGŁE RATY , ALE DLA NICH TO MAŁO ONI NAGLE CHCĄ 3000 TYSIĄCE OD RAZU . A CI CO PISZĄ JAKA TA FIRMA JEST WSPANIAŁA TO LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ . NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ POZOROM . TYLKO CZYTAJCIE ILE JEST SKARG NA TĄ WASZĄ WSPANIAŁĄ FIRMĘ SKARGI SIĘ Z NIEBA NIE BIORĄ . RADZĘ POSZPERAĆ W INTERNECIE I Z DALEKA OD CZEGOŚ TAKIEGO.
VERONA

Postautor: adamson » 20 cze 2018, 12:23

Profi Credit ma dość łagodne warunki jeśli chodzi o weryfikację klienta ale dość ,,ostrą,, windykację.
Polecam darmowy poradnik o pożyczkach pozabankowych.Poradnik znajduje się na stronie: https://poradnik-novacash.pl
adamson

Postautor: Poszkodowana » 27 sie 2018, 4:48

Mam pożyczkę w Profi credit. Splacam raty pożyczki przez okres 9 -City miesięcy. W czerwcu bieżącego roku opôźniłam się ze spłatą 11 dni Firma wysłała dyspozycję do zakĺadu pracy o potrącaniu rat z wynagrodzenia.dwukrotnie się odwoływałam - bezskutecznie.
Mam poczucie jakbym miała na karku komornika. Czuję się oszukana .Obawiam się przyszlość poniewaź jeszcze przez okres dwóch lat jestem zobowiązana płacić raty.
Potrzebuję pomocy.
Gdzie mogę ja znaleźć? Nie stać mnie na prawnika.
Błagam o pomoc
Profi Credit to oszuści
Nie rozumiem dlaczego sprawy w sądzie tak długo się wleka. Myślę ze wielu ludzi żyje w desperacji i w obawie o przyszlosc
Poszkodowana

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik