PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: oLa » 12 lut 2018, 3:25

Miałam u nich kilka pożyczek i w sumie nie mogę na nie narzekać bo były bez problemowe. Owszem kosztowały nieco więcej niż kredyt w banku, ale wiem że w porównaniu z innymi oferte mają atrakcyjną.
oLa

Postautor: VERONA » 05 cze 2018, 15:59

PRZESTRZEGAM PRZED PROFI CREDIT. NIE DAJ BOŻE ZALEGAĆ Z JAKĄŚ WPŁATĄ A Z ŻYCIA CHCĄ ZROBIĆ PIEKŁO WYDZWANIAJĄ , ZAWIESZAJĄ NA SKRZYNKACH POCZTOWYCH INFORMACJE , WIESZAJĄ NA DRZWIACH LISTY , POJAWIAJĄ SIĘ WINDYKATORZY . ZASTANAWIAM SIĘ CZY TO NIE JEST JUŻ UPORCZYWE NĘKANIE. BO WPŁACIŁAM IM 2 ZALEGŁE RATY , ALE DLA NICH TO MAŁO ONI NAGLE CHCĄ 3000 TYSIĄCE OD RAZU . A CI CO PISZĄ JAKA TA FIRMA JEST WSPANIAŁA TO LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ . NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ POZOROM . TYLKO CZYTAJCIE ILE JEST SKARG NA TĄ WASZĄ WSPANIAŁĄ FIRMĘ SKARGI SIĘ Z NIEBA NIE BIORĄ . RADZĘ POSZPERAĆ W INTERNECIE I Z DALEKA OD CZEGOŚ TAKIEGO.
VERONA

Postautor: adamson » 20 cze 2018, 12:23

Profi Credit ma dość łagodne warunki jeśli chodzi o weryfikację klienta ale dość ,,ostrą,, windykację.
Polecam darmowy poradnik o pożyczkach pozabankowych.Poradnik znajduje się na stronie: https://poradnik-novacash.pl
adamson

Poprzednia