PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: Anaurelie » 08 cze 2016, 1:53

Ciekawe gdzie Pani miała oczy podczas podpisywania umowy, skoro nie widziała całkowitej kwoty do splaty. takie ciezkie obliczenia 48x270 zl ... żałosne. :lol:
Dobrze, ze sa pozytywne opinie (ludzi, którzy POTRAFIĄ CZYTAĆ) ;)
Anaurelie

Postautor: Monkwi » 16 lis 2016, 0:29

Ostrzegam wszystkich. Po 10 latach i 4 miesiacach dowiedzialam sie ze mam pozyczke zaciagnieta wraz z bylym mezem na kwote 5000 tys. Dostalam wyrok z nakazem zaplaty i komornikiem opiewajace na 22tys. Dlug sprzedamy do gmp vindexus warszawa wyrok sad bielsko biala. Umowy nigdy takiej nie podpisywalam!!! Umowy o ktorej kopie prosilam do wgladu nikt nie ma. Ani profi real ani vindexus i co najciekawsze nie ma jej w aktach w sadzie!!! Umowa nie istnieje... moja sprawa zajal sie prawnik. Zazadalismy na sprawie prokuratora. Tym czasem do mojego konta gdzie dostaje alimenty na dzieck i najnizsza krajpwa dobral sie komornik z chprzowa p. Jacko. Szukam osob ktore mialy z ta firma podobne przeboje.monika
Monkwi

Postautor: Jadzian » 24 lis 2016, 16:25

Miałem w wakacje niespodziewany duży wydatek, zalało nam mieszkanie, a ubezpieczyciel się na nas wypiął, znalazł paragraf, która go zabezpieczał i nie musiał nam wypłacać odszkodowania, nie będę wchodził w szczegóły, niemiła sytuacja. W lipcu wziąłem 5 tys w Profi Credit (www.proficredit.pl), ja i żona jesteśmy pracujący więc w ciągu 1 roku udało się spokojnie spłacić, tylko akurat byliśmy spłukani, bo wydaliśmy w czerwcu na wakacje rodzinne w 4 osoby.
Jadzian

Postautor: darek w » 14 gru 2016, 16:39

wystarczy czytać umowę i płacić raty wtedy kiedy jest termin, a nie po terminie, zasady tak jak wszedzie, firma jest ok i powinna zostać oczyszczona z głupich pomówień, jak ktoś sie pilnuje to nie ma problemów
darek w

Postautor: magister » 15 gru 2016, 13:45

to prawda sporo osób po prostu nie czyta umowy a pozniej ma pretensje nie wiadomo do kogo powinni miec sami do siebie, ja bralem w Profi Credit jakis czas temu 10 tys zl wiedzialem jakie sa warunki i wystarczy sie po prostu ich trzymać , jak ty jestes w porządku to firma też jest w porządku
magister

Postautor: Jadzian » 15 gru 2016, 13:47

zgadza się, i na tym to wszystko polega. Jestem najlepszym przykładem tego, że firma jest uczciwa, skoro wziąłem pozyczkę, spłaciłem ją i zamknalem sprawe kasy zadne sady mnie nie ścigają to chyba jest wszystko ok, czasem lepiej iść do Profi Credit niż do banku
Jadzian

Postautor: bartek skierki » 19 gru 2016, 18:57

brałem w Profi Credit pozyczke i moge powiedziec ze z tych firm pozyczowych sa najlepsi maja najbardziej profesjonalne podejscie tzn ludzie, pracownicy z obslugi sa chyba najbardziej kompetentni mozna cos z nimi zalatwic wiedzą o czym mówia
bartek skierki

Postautor: olek » 21 gru 2016, 7:07

w porównaniu do wszystkich firm pozyczkowych w Polsce profi Credit jest chyba najbardziej konkretne, pozyczka jest na dowów, kas jest szybko na koncie, formalnosci mniej niz w bankach i nie trzeba przynosis sterty papierow
olek

Postautor: jacek jacek » 21 gru 2016, 7:08

warunki mniej wiecej takie jak w innych firmach pozyczkowych / finansowych ale nieco lepiej to wypada, poza tym łatwiej sie zalatwia wszystkie formalne szczegoly, szybko dostaje sie przelew, duzo plusów
jacek jacek

Postautor: jacko8 » 22 gru 2016, 13:41

Warunki wszędzie podobne. Ale najlepsza obsługa jak dla mnie w firmie LoanMe.
jacko8

PoprzedniaNastępna