PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: PROFI CREDIT opinie o firmie - prawdziwe!

Postautor: Grzesss00 » 29 gru 2017, 21:49

Kiedyś miałem opory przed braniem pożyczek w tego typu firmach jednak z czasem przekonałem się do nich. Profi Credit moim zdaniem ma porządną ofertę. Ja bardzo sobie ich chwalę.
Grzesss00

Postautor: Arkadiuszxxx » 29 gru 2017, 21:55

Wziąłem u nich 2 tysiące złotych na rok i bez problemu spłaciłem. Nie jest ona strasznie droga tak jak tu niektórzy mówią. Przy regularnym spłacaniu wszystko jest ok. Według mnie warto u nich pożyczać.
Arkadiuszxxx

Postautor: Ewkaaa » 29 gru 2017, 23:29

Polubiłam się z tą firma pożyczkową bo zawsze bez problemu dostaje u nich pożyczkę do tego dzięki lojalności wobec firmy zawsze przygotowują mi jakąś lepszą ofertę :)
Ewkaaa

Postautor: rychu33 » 30 gru 2017, 15:52

Firma godna zaufania. Ja wielokrotnie pożyczałem u nich i zawsze było wszystko okey. Myślę, że warto zobaczyć sobie ich ofertę i sprawdzić czy nam odpowiada.
rychu33

Postautor: EwelaQ » 30 gru 2017, 15:56

Mam pozytywne zdanie o profi credit bo mają fajną ofertę, szanują klienta no i nigdy nie miałam z nimi problemu. Jeśli myślcie o pożyczce u nich to ja Wam ją polecam.
EwelaQ

Postautor: Igorek » 30 gru 2017, 16:03

Kiedyś pożyczałem tam różne kwoty i wszystko przebiegało okey. Teraz nie wiem jak wyglądają u nich pożyczki jednak może kiedyś sobie zobaczę czy coś się zmieniło
Igorek

Postautor: ancio » 30 gru 2017, 16:20

Dobrze wspominam pożyczki w profi credit. wydaje mi się, że są to jedne z lepszych pożyczek jakie brałem. Mnie się sprawdziła wiec polecam.
ancio

Postautor: Weronka » 30 gru 2017, 16:23

Kiedyś pożyczałam tylko pieniądze w banku jednak czas oczekiwania zawsze mnie dobijał. W profi credit kosztuje mnie to ciut więcej, ale pieniążki mam zawsze na czas więc polecam.
Weronka

Postautor: Arczik » 30 gru 2017, 16:26

Wziąłem u nich kilka lat temu 3 tysiące już nie pamiętam na co jednak pieniądze potrzebowałem mega szybko. U nich dostałem je ekspresowo na konto. Jeżeli chodzzi o spłątę to wybrałem okres 12 miesięcy i bez problemu spłaciłem.
Arczik

Postautor: Remigiusz » 30 gru 2017, 16:36

Jestem bardzo zadowolony z ich pożyczek. Brałem nie raz i wiem, że warto tam pożyczać. Warto sobie przejrzeć ich ofertę :)
Remigiusz

PoprzedniaNastępna