Pozyczka pozabankowa bez bik, krd

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pozyczka pozabankowa bez bik, krd

Postautor: marek99 » 24 lut 2015, 19:01

Szybka, prosta pożyczka pozabankowa od 25tyś
- bez zwierzeń i męczących formalności
- produkt również dla osób o niskich dochodach
- szybki przelew środków na Twoje konto
- dla znajdujących się w ciężkiej sytuacji ( obciążony bik czy zadłużenie komornicze)
- niskie oprocentowanie i długi okres spłat
Wejdź na pozyczkibezbarier.pl i napisz do nas!
marek99

Re: Pozyczka pozabankowa bez bik, krd

Postautor: malina » 13 kwie 2015, 2:32

Witam jak mozna sie z panstwem skontaktowac
malina

Postautor: renata 212 » 04 lut 2016, 21:39

Oj oj nie jest tak łatwo dostać pożyczkę bez BIK i KRD czy ogólnie bez baz jak widzę te reklamy to mnie krew zalewa
Czy będąc pożyczkobiorca pożyczyliście by dłużnikowi?? no właśnie polecam artykuł na stronie http://parabanki.jimdo.com/poradnik/pozyczki-pozabankowe-dla-dluznikow/ trochę prawdy się przyda
renata 212

Postautor: markson77 » 08 lut 2016, 9:52

Miałem u siebie taki problem, że nie miałem zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Bank tego wymagał przed udzieleniem mi dość dużego kredytu. Skorzystałem z oferty zewnętrznego użyczenia nieruchomości przez markę Bizzona. To jest jedna z niewielu firm w Polsce, która ma w swoich usługach coś takiego. Oczywiście procedury formalne trwają nieco dłużej, ale to się ostatecznie opłaca, jeżeli ktoś jest w kropce i chce faktycznie zaciągnąć kredyt i nie przepłacać.
markson77

Postautor: markson33 » 12 lut 2016, 10:04

Kiedyś potrzebowałam szybkiej pożyczki na wyprawkę dla dziecka do szkoły i udało mi się znaleźć naprawdę korzystną ofertę, dzięki serwisowi Opiekun Finansowy Online – www.careww.pl. Dostępny jest tutaj kalkulator pożyczek, można w wygodny sposób porównać kilkanaście ofert dostępnych na rynku i wybrać produkt, który idealnie wpisuje się w nasze potrzeby.
markson33

Postautor: Krzysztof » 13 lut 2016, 23:44

Witam wszystkich forumowiczów. Ja z kolei korzystam z darmowej wyszukiwarki na stronie - zawsze korzystam z darmowych i szybkich pożyczek, które są tam dostępne od ręki.
Krzysztof

Postautor: sebix33 » 22 lut 2016, 13:18

Polecam www.toforum.pl - praktycznie każdy może dostać tam pożyczkę, nawet jeżeli jest się mocno zadłużony. To są pożyczki społecznościowe, więc to Ty proponujesz oprocentowanie pożyczki, a inwestorzy "walczą" o Ciebie.
sebix33

Postautor: monika-bdg » 24 lut 2016, 8:50

renata 212 pisze:
> Oj oj nie jest tak łatwo dostać pożyczkę bez BIK i KRD czy ogólnie bez baz
> jak widzę te reklamy to mnie krew zalewa
> Czy będąc pożyczkobiorca pożyczyliście by dłużnikowi?? no właśnie polecam
> artykuł na stronie
> http://parabanki.jimdo.com/poradnik/pozyczki-pozabankowe-dla-dluznikow/
> trochę prawdy się przyda

Nie tylko dłużnicy biorą pożyczki! Jest sporo osób, które nie są zadłużone a gotówki potrzebują w jakimś większym celu, na który w danej chwili nie starcza im pieniędzy. I wcale nie jest powiedziane, że takiej pożyczki nie spłacą. Po prostu potrzebują większej sumy na już, ale są w stanie oddać w ratach nawet z odsetkami. Poza tym, jeśli chodzi o pożyczki społecznościowe, to takie pożyczki są zaciągane nawet przez przedsiębiorstwa. Np. na CapitalClub mogą się odnaleźć inwestorzy z pożyczkobiorcami, którzy są firmami. Prosperują one w miarę dobrze, ale potrzebują większego nakładu finansowego na rozwój działalności, zakup nowego sprzętu itd. Rozwijają się, zarabiają i nie mają problemu z tym, by spłacić dług. Także uważam, że Twoje zdanie jest nieco krzywdzące i zbyt jednostronne.
monika-bdg

Postautor: marykate80 » 18 mar 2016, 6:56

Kiedy szukam pożyczki bez BIK korzystam ze strony pozyczki-online.info, ponieważ tam wszystko jest fajnie pogrupowane. Jest osobna zakładka "Bez BIK" i tam jest lista firm, gdzie można skorzystać z kredytu. Wszystko jest dobrze i przejrzyście opisane i łatwo jest wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Czasem kieruje się opinią znajomych, co bardzo ułatwia wybór.
marykate80

Postautor: ślimaak » 19 mar 2016, 18:17

Ja brałem ostatnio chwilówkę niestety sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła. .. Wybrałem chyba najbardziej korzystną opcje dzięki stronie toforum.pl Fajnie można sobie tam porównać różne opcje. Na szczęście wyszedłem już na prostą.
ślimaak

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik