Pozyczka pozabankowa bez bik, krd

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Pozyczka pozabankowa bez bik, krd

Postautor: tyga33 » 25 mar 2016, 9:03

Na ten moment to chyba najlepszą, najbardziej korzystną opcją pozabankową są tzw. społecznościówki. Chodzi o to, że pożycza się kasę od prywatnego inwestora. Jest kilka portali, które kojarzą pożyczkobiorców, z pożyczkodawcami, ja mam sprawdzony serwis www.toforum.pl. Jest prosty w nawigacji, łatwo można złożyć swoją ofertę i jest w miarę szybka odpowiedź.
tyga33

Postautor: kamil » 15 kwie 2016, 16:58

dostałem pozyczkę w Kasa Tak, moje pierwsze spotkanie z tą firmą, więc pożyczka za 0 zl:) polecam, szybko i miło i bezpiecznie, mam do nich zaufanie.
kamil

Postautor: MarekM » 22 kwie 2016, 14:59

Mnie interesuje pożyczka pozabankowa dla gminy na inwestycje. Czy np. byłby dobrym wyborem? Jeśli ktoś się orientuje na rynku tego typu usług finansowych to będę wdzięczny za jakieś wskazania.
MarekM

Postautor: kredyciory » 08 cze 2016, 2:07

Jeśli szukasz dodatkowej gotówki to dobrze trafiłeś !!!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najlepsze oferty pożyczek pozabankowych
od 100 zł. do 10.000 zł.,
chwilówek 100 zł. do 5000 zł.
Posiadamy także oferty kredytów gotówkowych.
Co najlepsze nie ma weryfikacji u pracodawcy, nie potrzeba wyciągów z konta itd.
Do otrzymania pożyczki, czy chwilówki wystarczy tylko dowód osobisty oraz rachunek bankowy.
A wszystko to znajdziesz na Naszej stronie
kredyciory

Postautor: alexx92 » 12 lip 2016, 8:46

ja polecam ofin, bo nie sprawdzaja biku i nawet dochodow. jedyne co jest potrzebne do wypelnienia wniosku to dane z dowodu osobistego, a te to przeciez wiekszosc osob zna na pamiec ;)
alexx92

Postautor: welma » 01 sie 2016, 7:57

A ja proponuję zajrzeć na stronę firmy 3. Można zostawić swój namiar na stronie, a doradca szybko oddzwoni. Sama decyzja kredytowa jest błyskawiczna, nawet w 15 minut! Mają pełen wachlarz pożyczek: gotówkowych, konsolidacyjnych, na auto, hipotecznych itp. No i zawsze podchodzą indywidualnie do każdego Klienta i dostosowują wielkość rat do możliwości każdej osoby.
welma

Postautor: Krysztalek1 » 16 sie 2016, 12:53

Ja popadłam w niezłe długi kiedy pożyczałam w vivusie i innych podobnych firmach pożyczkowych. Dopiero Profi Credit wyciągnęło mnie z tego dna finansowego, bo mają uczciwe warunki spłacania pożyczonych pieniędzy. Dlaczego? Niskie oprocentowanie i wygodne terminy spłat, raczej nie często mam do czynienia z takimi chwilówkami.
Krysztalek1

Postautor: Mamaga » 01 wrz 2016, 7:45

Szczerze mówiąc, ja myślę, że vivus nie jest zły jesli chodzi o chwilówki. Koszty u nich sa najniższe. Ale najlepiej spokojnie przeanalizować oferty kilku firm. Tu jest fajne zestawienie. Warto poswięcić trochę czasu i poprzęglądać.
Mamaga

Postautor: egi » 19 lis 2016, 7:10

Nie wiem jak to jest z innymi, ale dla mnie korzystnie jest w viasms bo jako stały klient mam 50% zniżki na pożyczkę w każdą środę w tej firmie.
egi

Postautor: smykos » 02 gru 2016, 17:18

U innych tak jest, ze można pożyczkę przedłużyć, jak jest to pierwsza na Tanim Kredycie to nie płacisz prowizji
smykos

PoprzedniaNastępna