Pożyczka Krecik

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczka Krecik

Postautor: Raffi » 27 mar 2015, 13:35

Co sądzicie o pożyczce krecik? dostał tam ktoś większą kwotę?
Raffi

Re: Pożyczka Krecik

Postautor: MAC » 12 kwie 2015, 18:03

Dają tam bez problemu tylko że drobne kwoty
MAC

Postautor: Waldi » 21 maja 2015, 12:13

pod zastaw auta można łatwo od nich dostać dość dużo
Waldi

Postautor: patrik » 26 maja 2015, 2:45

Tak, a potem łyse karki będą cię ścigać po okolicy. Ja tam wolę leasing. Wziąłem w leasing używane maszyny introligatorskie i kserokopiarkę w mleasing.pl, na 72 miesiące bez pierwszej wpłaty, a oprocentowanie tylko 3,99% i założyłem firmę poligraficzną. Nie wymagali zabezpieczenia, bo tytuł własności banku do maszyn stanowi element zabezpieczenia umowy leasingu
patrik

Postautor: Konsultant Krecik » 15 cze 2015, 7:54

W związku że temat dotyczy naszej firmy. Wyjaśniam że "łysych karków" do ewentualnej windykacji nie używamy. Staramy się wszystkie tego typu przypadki załatwić polubownie, rozkładając na niższe raty i dłuższy termin spłat. Jeżeli to nie przynosi rezultatu, uzyskujemy sądowy nakaz zapłaty i przekazujemy go do komornika. Jednak takich przypadki zdarzają się sporadycznie.

Wpisz w Google "pożyczka krecik" i poczytaj więcej. Teraz proponujemy również pożyczki alternatywne, oraz pod zastaw samochodu.

Konsultant Krecik
Konsultant Krecik

Postautor: colton » 14 lip 2015, 19:05

Kolega dwa posty wyżej może ujął to zbyt dosadnie, ale ja sam też jasno widze, że duzo lepszą opcją, przynajmniej na rozkręcenie nowej firmy jest wzięcie sprzętu w leasing. Otworzyłem niedawno gabinet stomatologiczny i gdyby nie http://mleasing.pl/ w zyciu by mi sie to nie udało.
colton

Re: Pożyczka Krecik - przedłużenie za 7zł

Postautor: Konsultant Krecik » 19 paź 2015, 0:16

Pożyczka Krecik uruchomiła możliwość przedłużenia pożyczki w najniższej cenie na rynku. Teraz przedłużyć możesz jednocześnie terminy spłat wszystkich raty za jedyne 7zł.przedłużać możesz wielokrotnie. Ma to istotne znaczenie w momencie, gdy mamy do spłaty większe sumy, a nie posiadamy w tym czasie gotówki. W przypadku przedłużenia nie są doliczane żadne dodatkowe odsetki. A opłata, jest przy wyższych kwotach jest niższa od zwykłych odsetek ustawowych
Konsultant Krecik

Postautor: Franco » 19 lut 2018, 0:26

Pożyczkę możesz również otrzymać bez żadnych zastawów i bez sprawdzania BIKu
Wystarczy że wejdziesz tutaj

Ostatnio przesunięty w górę 19 lut 2018, 0:26 przez: Anonymous.
Franco

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik