Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Postautor: gonia » 25 lis 2013, 17:36

Witam.Byłabym zainteresowana pożyczką w kwocie 10000 tys. czy taka kwota wchodzi w grę i na jaki okres,ile musiałabym oddać.Pozdrawiam i czekam na informację gonia538@wp.pl
gonia

Postautor: Gość » 29 lis 2013, 20:22

Zainwestuj w pożyczki społecznościowe. Szybki i łatwy dochód. Zobacz na wiodących portalach jak zarabiać, czyli obecnie Kokos.pl www.kokos.pl i Abis pożyczki pozabankowe www.polskiepozyczki.com.pl Ten ostatni daje większe bezpieczeństwo Inwestorom, ponieważ jest poręczycielem zaciąganych przez ich Klientów pożyczek. Podziękuj, jeśli pomogłem ;)
Gość

Postautor: yankesq1@wp.pl » 01 gru 2013, 10:19

inwestor pisze:
> Mam spore nadwyżki finansowe i tak naprawdę nie do końca wiem jak te

jesli chcialbym mi pan udzielic pomocy to chetnie z korzystam z pana pozyczki mozemy spisac umowe na procent np 25 prosze o odpowiedz na yankesq1@wp.pl
yankesq1@wp.pl

Postautor: Lowtem » 08 sty 2014, 8:10

Dzień dobry. Jezeli Pana oferta jest aktualna to proszę o kontakt. 601-301-873; Z poważaniem.
Beata.
Lowtem

Postautor: lula760@onet.pl » 16 sty 2014, 12:08

Witam
Odpowiadając na wpis,jeśli rzeczywiście masz taki zastrzyk gotówki,proponuję ci profesjonalny program inwestycyjny,na którym zarobisz więcej niż na tych pożyczkach.
Pozdrawiam
lula760@onet.pl

Postautor: Iga » 18 lut 2014, 7:56

Witam
Ja potrzebuję pilnie 15000 na 3 miesiące mogę zaoferować do 30% nie więcej ale to też jest spory zarobek.gwiazdorerek11@wp.pl
Iga

Postautor: EdytaEdyta » 23 kwie 2014, 10:17

Witam. Jestem zainteresowana pożyczka na 15tys na 4lata. Proszę o kontakt. Edka_ed@Onet.eu
EdytaEdyta

Postautor: Inwest » 24 kwie 2014, 17:57

Witaj,
całkiem nie dawno borykałem się z tym samym problemem. Szukałem różnych rozwiązań, przeglądałem strony firm zajmujących się pożyczkami społecznościowymi, zerkałem na forum. Suma sumarum kilka dni szukania i do końca na nic nie byłem zdecydowany. W któryś piękny dzień, zupełnie przypadkiem w ZUS-ie spotkałem starego dobrego znajomego. Od słowa do słowa temat wszedł na nurtujące mnie pytanie gdzie zainwestować? No to dostałem wykład gdzie się opłaca, gdzie nie ma sensu, że za duża weryfikacja a to że się trzeba logować i tp i td. Koniec końców wyszło na to, że znajomy od dłuższego czasu inwestuje na portalu exitpozyczki.pl. Zaciekawiony, bo nie znałem wcześniej tej firmy udałem się do nich na stronę i rzeczywiści po przeczytaniu wszystkiego stwierdziłem że chyba czas zacząć próbować. Okazało się, że nie trzeba się tam logować i że oferty są ogólnie dostępne. Wysyłając zapytanie do każdej oferty, w kilka godzin przesyłają wyczerpujące informacje o osobach poszukujących pożyczki. Oprócz tego każdą ofertę można zmienić pod siebie, oczywiście jeśli klient wyrazi zgodę ( nie ma z tym problemu, wiem z doświadczenia). Jeśli chodzi o umowy, to sprawa otwarta, klienci raczej godzą się na wszystko, a najlepszą sprawą jest to, że są tam również oferty pod zastaw domów, mieszkań a nawet samochodów. Także ja osobiście szczerze polecam ten portal, a jeśli chodzi o ryzyko to "kto nie ryzykuje ten szampana nie pije".
Inwest

Postautor: autor12 » 11 maja 2014, 3:58

kokos lub lendico inaczej nie polecam zarób parę zł mniej ale spij spokojnie
Kolega od 3 lat siedzi w kokosie zainwestował na Początku 3 tyś dziś ma mieszkanie ale straty tez sie czasami zadażają i jak mówimy legalnie nie zapominajmy o podatku od dochodu!!
Ale podobno p zmianach jest bezpieczniej itd wiec ryzyko małe najwyżej trochę dłużej poczekasz na zyski
Awatar użytkownika
autor12

Postautor: tomek5 » 21 maja 2014, 15:16

Zajrzyj sobie do ich oferty: jedynatakapozyczka.pl Nie sprawdzają BIK, nie patrzą na komornika, nie chcą zaświadczeń z ZUS i US. Mają uproszczone procedury.
tomek5

PoprzedniaNastępna